To miał być ŚLUB MARZEŃ! Sandra Kubicka podjęła DRAMATYCZNĄ decyzję!

Sandra Kubicka jednak nie stanie na ślubnym kobiercu? Okazuje się, że…

To miał być ślub marzeń

W sierpniu ubiegłego roku Sandra Kubicka zaręczyła z Brazylijczykiem – Kaio Alves Goncalvesem. Modelka nie chciała zbyt długo zwlekać i niemal od razu poinformowała, że datę ślubu wyznaczono na lipiec 2020 roku. Niestety, z powodu pandemii gwiazda jest zmuszona odwołać swój ślub. Ceremonia ma się odbyć w innym terminie, kiedy sytuacja związana z pandemią nieco już się uspokoi. Kiedy dokładnie?

Ślub odbędzie się…

Jakiś czas temu Sandra chwali się w „Dzień Dobry TVN”, że zaprosiła na swój ślub ponad sto osób a impreza miała trwać aż trzy dni! Modelka wrzucała też do sieci zdjęcia swoich sukien ślubnych – zdradziła, że będzie mieć aż kilka sukienek „jak z bajki Disney’a”. Niestety, koronawirus pokrzyżował jej plany i impreza została przeniesiona na…

Czytaj też: TO TU masz największe ryzyko ZŁAPANIA koronawirusa! Wcale NIE CHODZI o sklep ani o przychodnię!

ślub
IG

„Myślę, że wszyscy jesteśmy w tym samym momencie, kiedy już chcemy wrócić do tego co było, ale myślmy też o starszych ludziach. Ja w ten sposób myślę o mojej rodzinie, dlatego przekładamy nasze wesele, bo nieważne co będzie za 3 miesiące, nie chcę nikogo narażać, nie chcę być samolubna, trzeba myśleć odpowiedzialnie teraz, w tych czasach” – powiedziała zasmucona Sandra.

Wszystko było już zaplanowane

Sandra bardzo ubolewa nad tym, że jej ślub póki co się nie odbędzie, ponieważ miała już wszystko zaplanowane od A do Z.

Mój dzień był już zaplanowany od A do Z. Ale to nieważne, to nie ja jestem tutaj ważna. Ważne jest to, że nie chcę narażać ludzi. Moje wesele byłoby jednym wielkim zgrupowaniem z całego świata: ludzie z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Niemiec. Nie chcę tworzyć koronawirus imprezy, na której ludzie baliby się tańczyć ze sobą, dotykać. Jest to ciężka decyzja, ale myślę, że to bardzo odpowiedzialna decyzja i tak musiało się wydarzyć” – powiedziała modelka.

Miejmy nadzieję, że Sandra spełni już wkrótce swoje marzenie o ślubie, ale to niemal pewne, że będzie musiała jeszcze trochę na niego poczekać…

Czytaj też: Czy koty i psy mogą nas UCHRONIĆ przed koronawirusem? Lekarka z Hiszpanii odkryła, że…

ślub
IG

Źródło: Plejada

Zdjęcia: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze