To nie Prima Aprilis! Już dziś na Netflixie zostanie udostępniony FILM…

Wierzcie w to lub nie, ale już dziś na Netflixie pojawi się…

Skutki pandemii

Z uwagi na pandemię koronawirusa w całym naszym kraju zostały zamknięte kina, galerie oraz teatry. Wiele osób narzeka, że nie może obejrzeć premier wielu filmowych produkcji, na które bardzo długo czekało.

Niedawno odbyła się premiera filmu „365”, nakręconego na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Niestety, wyświetlanie produkcji zostało wstrzymane przez pandemię. Ale nic straconego! Już dziś na Netflixie…

To nie żart!

Być może część z was pomyśli, że to tylko primaaprilisowy żart, ale jest to prawda! Dziś na Netflixie pojawił się film „365 dni”, uznawany za pierwszy polski film erotyczny wyświetlany na wielkim ekranie. Jak poinformowały Wirtualne Media, obraz trafi również na Player.pl, ale jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie to miało miejsce.

Czytaj też: Blanka Lipińska spotyka się ze ZNANYM JUROREM! To były chłopak…

O czym opowiada film?

„365 dni” to film erotyczny na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. który wyreżyserowali Barbara Białowąs i Tomek Mandes.

Laura jest dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu. Żeby ratować swój rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo Torricelliego. Młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.

Oficjalna premiera

Oficjalna premiera „365 dni” odbyła się 7 lutego br. Film obejrzało łącznie 1 638 452 widzów, co było hitem w box office w tym roku. Niestety, wyświetlanie obrazu przerwano, ale teraz można zobaczyć go na Netflixie.

Obejrzycie?

Czytaj też: Blanka Lipińska MASAKRUJE Julię Wieniawę: „Jest spięta i nie ma…”

Źródło: Wirtualne Media

Zdjęcia: Unsplash

Komentarze

Komentarze