Wiedzą, kto WYMYŚLIŁ KORONAWIRUSA! Podali IMIĘ I NAZWISKO

Wydaje bardzo duże sumy pieniędzy na badania i pracę nad szczepionkami. Jedna grupa ludzi twierdzi, że chce zawładnąć ludzkością na świecie. Mowa o Billu Gatesie.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Gates ma złe zamiary. Mówią, że jego celem jest depopulacja i zawładnięcie ludźmi. I to właśnie dlatego prowadzi zakrojone na szeroką skalę działania w ochronie zdrowia.

Czego chce Gates? Jego celem jest ograniczenie liczby ludzi na ziemi i kontrolowanie tych, którzy pozostaną. Ma im wszczepiać nanoczipy. Podobno testuje je na mieszkańcach Afryki, których zabezpiecza przed malarią.

Zobacz: Wie, KIEDY SKOŃCZY SIĘ PANDEMIA! Wirusolog podał LICZBĘ TYGODNI

O tym, że Gates chce depopulacji, mają świadczyć jego wypowiedzi. Oskarża się go o poglądy antyrodzicielskie i antyfeministyczne.

Podobno pandemia to kolejny punkt z planu Gatesa. Źródłem koronawirusa nie był chiński targ a laboratorium w Wuhan – chińskiego lub amerykańskiego, czyli zadziałał czynnik ludzki, nie przypadek. Epidemia sprawiła, że jest potrzeba szczepionki. Wedle spiskowców Gates ma oferować ją w zamian za wszczepienie sobie nanoczipu. Tak osiągnie swój cel, czyli kontrolowanie ludzi.

Następnie będzie sterować mózgami za pośrednictwem technologii 5G. Czy Gates jest żądny władzy dla samej władzy? Miliardy na koncie już ma.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że w tych teoriach spiskowych jest ziarno prawdy?

Zobacz też: PRZEWIDZIAŁA, kiedy powstanie LEK NA COVID-19! Ile trzeba czekać?

Źródło: tech.wp.pl
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze