TO wydarzyło się w szpitalu! Żona Pawła Królikowskiego przekazała ostateczne wiadomości

Żona przebywającego od kilku tygodni w szpitalu Pawła Królikowskiego, przekazała właśnie fanom bardzo przykre informacje. Okazuje się, że…

Tuż przed świętami Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii, ale nie wiadomo dokładnie, co mu dolega. Królikowski zaniepokoił wszystkich stanem swojego zdrowia, gdy odwołał swój udział w nagraniu finałowego odcinka wiosennej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W okolicach świąt ponownie trafił do szpitala, co potwierdził jego syn Antoni.

„Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty”- poinformował dziennik „Fakt” Antoni Królikowski.

Czytaj też: Cała Polska MODLI się za Zenka Martyniuka! Jego życie…

Co się teraz z nim dzieje?

Gwiazdor znany z serialu TVP „Ranczo” i rozrywkowego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, niestety…

Żona Pawła, Małgorzata zdradziła prasie, że aktor, który cztery lata temu przebywał w szpitalu ze względu na tętniaka mózgu, będzie musiał być poddany leczeniu, a najprawdopodobniej czeka go też rehabilitacja za granicami naszego kraju. Możliwe, że w Niemczech.

Dlaczego aktor nadal jest w szpitalu?

Małgorzata, która czuwa codziennie przy swoim mężu, zdradziła, że w szpitalu doszło do bardzo przykrej sytuacji… Okazuje się, że…

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem” – ujawniła w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Ostrowska.

Miejmy nadzieję, że stan aktora wkrótce się poprawi i w końcu będzie mógł wrócić do domu…

Czytaj też: Gwiazdor Ranczo WALCZY o życie w szpitalu?! Smutne wiadomości przekazał…

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze