TO wydarzyło się z Pawłem Królikowskim w szpitalu! Ujawniono szczegóły

Przyjaciel aktora zdradził całą prawdę. Okazuje się, że Paweł Królikowski…

Choroba aktora

Paweł Królikowski już od prawie dwóch miesięcy przebywa w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, do którego trafił tuż przed świętami. Aktor walczy z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie są do końca znane. Wiadomo, że Królikowski przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłuża, ponieważ jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Gwiazdor „Rancza” i show „Twoja twarz brzmi znajomo” podobno bardzo przeżywa fakt, że nie może oddawać się swojej największej pasji, czyli aktorstwu. Mimo to, zdaje sobie sprawę, że teraz najważniejsze jest to, żeby był zdrowy.

Czytaj też: Infekcja Królikowskiego okazała się straszliwa w skutkach. Połowa jego twarzy zmieniła się w…

Królikowskim
Instagram

Czuwa przy nim żona

W szpitalu przy aktorze cały czas czuwa jego wierna żona – Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka musiała nawet ograniczyć pracę na planie, by być przy swoim ukochanym mężu. Gotuje mu, dba o niego i dużo z nim rozmawia. Królikowska wie, że stan jej męża jest ciężki i chce być przy nim tak dużo, jak to tylko możliwe.

Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia gotuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco” – zdradził przyjaciel rodziny w rozmowie z “Na Żywo”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła też ekipę „Klanu” o to, żeby jej grafik został ułożony tak, żeby jak najczęściej mogła czuwać przy swoim mężu. Szefostwo oczywiście przystało na tę propozycję.

Wszystko na to wskazuje, że aktor po opuszczeniu warszawskiego szpitala, uda się na rehabilitację do Niemiec.

Jeśli dojdzie ten plan do skutku, Małgorzata chce tam przy nim być” – zdradza osoba z bliskiego otoczenia rodziny.

Czytaj też: TAK choroba zmieniła Królikowskiego. Nic nie będzie już…

Królikowskim
Instagram

Źródło: Pomponik, Na Żywo

Zdjęcia: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze