Tomasz Wolny na ekstremalnej wyprawie z kilkulatką. Tak spędza ferie z córką!

Tomasz Wolny (42 l.) to dziennikarz Telewizji Polskiej. Jest jednym z prowadzących „Panoramę” oraz „Pytanie na śniadanie”.

Prywatnie dziennikarz jest mężem dziennikarka Agaty Tomaszewskiej i ma z nią trójkę dzieci – Zosię, Tymona oraz Halszkę. Tomasz Wolny jest mocno zaangażowanym tatą i właśnie pokazał, jak spędza ferie z jedną z córek.

 

https://www.instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

Sądząc z nagrania, dziennikarz wybrał się na ekstremalną wyprawę z kilkuletnią córką. Razem z nią, w zimowych warunkach wszedł na Turbacz. I już sama taka wyprawa mogłaby się wydać ryzykowna. Ale to nie koniec!

Na szczycie okazało się, że ojciec i córka nie nocują w schronisku, a w namiocie!

 

Internauci podziwiali Tomasza za jego pomysł na spędzenia czasu z córeczką. U kobiet jednak podziw mieszał się z lękiem:

 

Brawo dla pana Córeczki!! Na samą myśl o nocowaniu w taką pogodę w namiocie, mam dreszcze 😀😅☃️ i brawo dla Pana, wspaniała nauka życia!

 

Mam nadzieję, że moj mąż nie obejrzy tego filmu 😂😂❤️

 

Ja (mama) : pierwsze co to wpisuje w Google „czy na turbaczu są niedźwiedzie ” 😆😆 mój mąż: OMG JAK cudownie zabieram chłopaków! Mega przygoda 😀😀😀

– pisały.

 

Zimowe nocowanie na Turbaczu nie odbywało się jednak na całkowitym „spontanie”. Było za to zorganizowane w ramach WinterCamp Family, który daje możliwość nocowania z dziećmi w schronisku lub pod namiotem.

Pomijając wszelkie lęki i obawy troskliwych rodziców, dla dzieci to z pewnością wspaniała przygoda.

 

>>>Sandra Kubicka dostała pracę w TVP. W sieci zawrzało!

 

https://www.instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Komentarze

Komentarze