Urodziła się ze SZPECĄCYM ZNAMIENIEM! Internauci radzą matce: “ZABIJ JĄ!” (FOTO)

Maria Khvostantseva jest mamą malutkiej Viki. Dziewczynka przyszła na świat z dużym melanocytowym znamieniem, które pokrywa aż 80% jej ciała…

Od razu ją pokochała

Mimo iż dziewczynka urodziła się ze szpetnym znamieniem, jej matka Maria Khvostantseva od razu pokochała ją taką, jaka jest. Co innego internauci, który zaczęli jej wysyłać wiadomości, w których radzili jej, żeby zabiła swoje dziecko.

Czytaj też: SZOK! Norweżka urodziła dziecko z trąbą słonia?! (FOTO!)

ZNAMIENIEM
Newsnaira.com

Ksiądz nie chciał jej ochrzcić

22-letnia Maria Khvostantseva powiedziała, że ​​była prześladowana w internecie po tym, jak wypowiedziała się przeciwko miejscowemu księdzu, który odmówił chrztu jej córki, ponieważ uważał, że dziewczynka “jest zaraźliwa”.

Maria udzieliła wywiadu dla lokalnej telewizji, w którym ujawniła, że trolle internetowe radziły jej, aby wyrzuciła swoje dziecko z rozpędzonego pociągu.

„Dostałam mnóstwo wiadomości i telefonów od nieznajomych. Obrażali mnie i chcieli zabić moje dziecko. Pewna kobieta powiedziała mi przez telefon:„Zabij ją. Rzuć ją pod pociąg”.

Jedna z najgorszych wiadomości, które otrzymała Maria, brzmiała: „Lepiej umrzeć niż tak wyglądać”.

Kolejna osoba dodała: „Powinnaś umieścić ją w kwasie”.

Po udzieleniu wywiadu dla telewizji, rosyjska policja wszczęła dochodzenie w sprawie domniemanego nadużycia, jakiego internauci dopuścili się wobec matki.

Maria powiedziała, że ​​Vika – która ma teraz sześć miesięcy – wciąż jest prześladowana. Kobieta dodała, że nawet położna radziła jej, by oddać dziecko do adopcji.

„Ludzie bardzo często wskazują palcami na Vikę i śmieją się. Bardzo mnie to denerwuje” – powiedziała zasmucona matka.

Czytaj też: Dziecko-słoniątko to PRZY TYM nic! Ta kobieta URODZIŁA…

ZNAMIENIEM
Newsnaira.com

Co to za choroba?

Wkrótce po urodzeniu u Viki zdiagnozowano wrodzone znamię melanocytowe – nienowotworową plamkę na skórze, która składa się z komórek wytwarzających pigment (zwanych melanocytami).

Wrodzone znamiona są powszechne i zwykle nieszkodliwe, ale istnieje zwiększone ryzyko zachorowania na raka skóry w przypadkach, gdy znamię jest większe niż 7-10 cm.

Czytaj też: Wchodzisz NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Ta kobieta z Indii urodziła… (FOTO)

Źródło: Newsnaira.com

Zdjęcia: Newsnaira.com, Pexels

Komentarze

Komentarze