W ciąży JADŁA TYLKO MIĘSO! Zobacz, jak WYGLĄDAJĄ JEJ DZIECI

Dieta w ciąży powinna być urozmaicona. Wtedy dziecko rozwija się prawidłowo. Inaczej uważa Sara Zielke. Kobieta w ciąży jadła tylko jeden produkt.

Sara Zielke stosuje dietę opartą wyłącznie na mięsie. Twierdzi, że ten produkt gwarantuje jej zdrowie i dobre samopoczucie. Kobieta ma 3 dzieci.

Zaczęła jeść tylko mięso po 2 porodzie. Dlaczego? Wtedy nie mogła zrzucić wagi po ciąży. Nie pomagały ćwiczenia ani dieta odchudzająca. Kiedy wreszcie wyrzuciła z menu wszystko prócz mięsa, zaczęła widzieć efekty. Postanowiła pozostać przy takim sposobie odżywiania się.

Zobacz: 3 lata JADŁA TYLKO w KFC! Wkurzysz się na WIDOK JEJ CIAŁA

W trzeciej ciąży żywiła się tylko mięsem. Chciała, żeby jej dwójka dzieci w przyszłości i trzecie, wtedy nienarodzone, poszły w jej ślady i jadły głównie mięso.

Twierdzi, że to mięso gwarantuje jej dobre samopoczucie. Nie potrzebuje owoców ani warzyw.

“Jako rodzina stosujemy dietę opartą przede wszystkim na mięsie i moje dzieci rozwijają się bardzo dobrze” – powiedziała Sara.

Co sądzicie o takiej monodiecie? Lekarze i dietetycy zalecają jeść wszystko, by zapewnić organizmowi podaż mikro- i makroelementów.

Sara Zielke
IG

Sara odpiera zarzuty krytyków, którzy twierdzą, że jej dieta jest niezdrowa i ma negatywny wpływ na funkcjonowanie nerek. Twierdzi, że:

“Poczytajcie o tym, co znajduje się w składzie mięsa i produktów mięsnych, a potem powiecie mi, czy to źle wpływa na nasze ciała”.

Tutaj przeczytasz więcej o Sarze i poznasz rodzinne menu.

Zobacz też: 10 lat jadł TYLKO JEDNO DANIE! Nic już NIE ZOBACZY I NIE USŁYSZY

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze