10 lat jadł TYLKO JEDNO DANIE! Nic już NIE ZOBACZY I NIE USŁYSZY

Dziś 20-letni mężczyzna zaczął jeść żywność typu fast food jako 9-latek. To ona sprawiła, że stan jego zdrowia bardzo się pogorszył. Zmiany są nieodwracalne.

Mężczyzna przez 10 lat jadł żywność wysoko przetworzoną. Były to fast foody, białe pieczywo, chipsy i kiełbaski. Nie chciał jeść warzyw i owoców.

Zobacz: 3 lata JADŁA TYLKO w KFC! Wkurzysz się na WIDOK JEJ CIAŁA

Gdy miał 14 lat, zaczęły się problemy ze zdrowiem. Zaczął tracić wzrok, potem pogorszył mu się słuch. Doszło do neuropatii optycznej. Miał poważne niedobory, był niedożywiony. Zmiany są nieodwracalne. Przez wiele lat nie miał kłopotów z wagą, ani nadwagi, ani niedowagi.

Okazało się, że cierpiał i cierpi na zaburzenia odżywiania polegające na unikaniu i ograniczaniu pokarmów. 20-latek nie lubił niektórych tekstur jedzenia. Od anoreksji czy bulimii tę jednostkę chorobową różni to, że chory nie ma problemów z wagą. Nie zmienia się kształt jego ciała.

Dziś nie ma pracy ani życia towarzyskiego. Przyczyną ślepoty i głuchoty w przypadku 20-latka nie była żywność typu fast food, ale fakt, że jadł wyłącznie jeden typ pokarmów. Tożsamość mężczyzny nie jest znana.

Zobacz też: Przez 7 dni JADŁA TYLKO PIZZĘ I MAKARONY. Szokujące, CO STAŁO SIĘ z jej ciałem!

Źródło: focus.pl
Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze