WSTRZĄSAJĄCE kulisy śmierci aktora „Klanu”. ZMARŁ na oczach…

Przed kilkoma dniami zmarł Grzegorz Czepułkowski – aktor, którego talent mogliśmy podziwiać m.in. w serialu „Barwy szczęścia” oraz „Klan”. Jaka była przyczyna śmierci gwiazdora?

Kim był Grzegorz Czepułkowski?

Grzegorz Czepułkowski urodził się 14 kwietnia 1973 roku we Wrocławiu. Znany jest z ról w takich serialach, jak „Barwy Szczęścia” oraz „Klan”. Wystąpił też w filmach takich jak: „Billboard”, „Lejdis” oraz „Bad Boy”.

O śmierci 46-letniego aktora poinformowała za pomocą mediów społecznościowych jego rodzina.

„Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko…Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy” – napisano w sieci.

Czytaj też: Nie żyje aktorka z popularnego serialu TVN. Zmarła…

zmarł
IG

Jaka była przyczyna jego śmierci?

Na jaw wyszły właśnie szokujące kulisy śmierci aktora. Okazuje się, że Czepułkowski zmarł na oczach swoich dzieci…

„Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach” – powiedzieli znajomi aktora prosząc o nie rozsiewanie nieprawdziwych informacji na temat jego śmierci.

Prawdziwą przyczynę zgonu aktora poznamy tuż po otrzymaniu wyników sekcji zwłok, która miała się odbyć w miniony poniedziałek.

Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca” – uważają przyjaciele aktora.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Na Wspólnej”. Miała tylko…

zmarł
IG

Źródło: WP

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze