Wzruszająca historia! Zaopiekował się żółwiem z wadą serca!

Pasją pewnego 30-latka od zawsze były rośliny i zwierzęta. W pewnym momencie zaopiekował się żółwiem z wadą serca – od tamtej pory zmieniło się wiele dla zwierzątka jak i mężczyzny.

„Moją misją jest opiekować się zwierzętami i otoczyć je wielką miłością. Zajmuje się także edukowaniem ludzi na temat zwierząt […] Traktujcie każde żywe stworzenie: mężczyznę, kobietę, dziecko czy zwierzę z miłością i szacunkiem.”

Mężczyzna jest dobrym przykładem tego jak wcielić teorię w praktykę. Jego postawa jest godna naśladowania. Pomimo tego, że miał już pod swoim dachem inne zwierzęta, postanowił zaopiekować się żółwiem z bardzo rzadką wadą. Jego serce jest całkowicie odsłonięte i przez to narażone na urazy.

Nadzieja, bo takie imię dostał mały żółwik, skradła serca wielu ludziom. Jak przyznaje opiekun na początku bardzo się bał i nie chciał zrobić jej żadnej krzywdy. Odpowiednio przygotował jej „mieszkanie”, w którym powinna być bezpieczna. Póki co, Nadzieja rośnie zdrowo, a jej serduszku usłyszał świat

 

Zobacz też: Matka zostawiła wózek na środku ulicy i odjechała na masce auta..

 

https://www.instagram.com/p/BvHzz6sA_RQ/

Źródło: youtube @thedodo, aquamike23
Źródło zdjęcia: youtube @thedodo

Komentarze

Komentarze