Zenek Martyniuk wystąpił w reklamie. Zgadnij CO tutaj reklamuje! (VIDEO)

Zenek Martyniuk czyli Król disco-polo nie gardzi dodatkowym zarobkiem.

Wokalista zespołu Akcent w czasie pandemii z pewnością miał mniej przychodów, ale się tym nie przejmował. W maju Zenek Martyniuk odebrał nawet samochód sprowadzony z Ameryki (zobacz TUTAJ), co na pewno niemało kosztowało.

Teraz Król disco-polo rusza w trasę z Telewizyjną Dwójką, a dodatkowo stał się twarzą kampanii reklamowej. Pierwszy spot jest nieco zaskakujący, bo można by sądzić, ze Zenek reklamuje lody, ewentualnie wakacje nad polskim morzem.

Na nagraniu widzimy Martyniuka z gitarą. Wokalista je loda, w tle widać morze, kutry rybackie i mewę. Dopiero gdzieś z tyłu majaczy flaga reklamowa. W tle słyszymy muzyczkę przypominającą motyw Lata z Radiem (w radiowej Jedynce) i głos mówiący:

 

Lato z Zenkiem w Media Markt!

 

Bo Zenon dołączył właśnie do ekipy promującej tę firmę. Jak informuje sieć:

 

Pomimo statusu megagwiazdy [Zenek Martyniuk] cieszy się niesłabnącą sympatią i zaufaniem milionów Polaków. W filmach i spotach reklamowych wciela się w rolę doradcy, pomagającego klientom w dokonywaniu wyboru urządzeń i usług z bogatej oferty sieci handlowej. Rekomendacje w muzycznej oprawie Zenka z pewnością wpadną w ucho nie tylko miłośnikom muzyki disco polo i będą towarzyszyły Polakom podczas letniego wypoczynku.

 

 

Gwiazdor disco-polo bardzo cieszy się z udziału w kampanii:

 

Cieszę się, że dołączyłem do ekipy MediaMarkt. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo się pogubić wśród coraz to nowszych urządzeń bez końca porównując różne modele. Dlatego warto zaufać sprawdzonej marce, jaką jest MediaMarkt. Z przyjemnością będą pomagał klientom sieci w poszukiwaniu ciekawych ofert sprzętowych i zrobię to śpiewająco!

 

Zobacz też: Na Daniela Martyniuka czeka praca. To NIE jest prestiżowe zajęcie.

 

Reklamę z Zenkiem można zobaczyć TUTAJ

 

Komentarze

Komentarze