Zmieniła NAZWISKO i KANDYDUJE do Parlamentu Europejskiego! Aktorka z M jak MIŁOŚĆ postanowiła… (VIDEO)

Nowe nazwisko i nowe aspiracje aktorki znanej z M jak Miłość.

Niespełna miesiąc temu zmieniła nazwisko z Figurska na Chorosińska, w 17 lat(!) od ślubu przyjmując nazwisko męża – Michała Chorosińskiego.

Dominika Chorosińska (z domu Figurska) znana jest z serialu M jak Miłość, a także z pracy w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Aktorka interesuje się polityką i sprawami społecznymi, co znalazło wyraz w jej pracy w Telewizji Republika czy w programie W Tyle Wizji. Od ubiegłego roku jest także radną w Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Teraz Dominika Chorosińska kandyduje do Parlamentu Europejskiego. Najwyraźniej aktorka z M jak Miłość postanowiła rozpocząć nowy etap w swoim życiu.  Jak pisze na blogu:

„Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, by rozwijać i chronić prawa rodziny oraz by podkreślać rolę i godność współczesnej kobiety, która ma prawo realizować się zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Niech rodzina będzie sercem Europy!” /dominikachorosinska.pl/

Czytaj także: Ale WPADKA! Małgorzata KOŻUCHOWSKA na festiwalu OFF CAMERA pojawiła się w… 

 

Dominika Chorosińska jako matka pięciorga dzieci i osoba o różnorodnych doświadczeniach zawodowych z pewnością ma kompetencje, by zadbać o godność współczesnych kobiet i reprezentować je na szerokim forum.

Poniżej przedstawiamy spot wyborczy Dominiki Chorosińskiej.

 

Komentarze

Komentarze