ZNAMY PŁEĆ drugiego dziecka Lewandowskich! Mama Roberta ZDRADZIŁA, że to…

Anna i Robert Lewandowscy oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka. Wiadomo już, jakiej płci jest maluszek! Mama piłkarza zdradziła, że Klara będzie miała…

UPRAGNIONA CIĄŻA

W listopadzie 2019 roku Lewandowscy poinformowali, że będą mieli drugie dziecko. Ania i Robert są już rodzicami 2-letniej Klary, do której dołączy już wkrótce braciszek lub siostrzyczka.

CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA?

Ania i Robert nie ujawnili jak dotąd płci swojego kolejnego dziecka. Trenerka tłumaczyła to tym, że tak naprawdę sami jej nie znają. Jednak Ania jest już w zaawansowanej ciąży, więc na pewno poznała płeć maluszka. Mimo to wciąż nie ujawniła tego swoim fanom. Wyręczyła ją za to mama Roberta – Iwona.

Czytaj też: Weronika Marczuk URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

płeć
Instagram

Teściowa Ani zdradziła właśnie, że para spodziewa się… kolejnej córeczki, więc już niedługo Klara będzie miała młodszą siostrę! Wiadomość tę jako pierwszy przekazał portal Pudelek.pl, który dotarł też do innej ciekawej informacji. Okazuje się, w rodzinie Lewandowskich szykuje się podwójne świętowanie, ponieważ dziecka spodziewa się także siostra Roberta – Milena!

Błędne spekulacje

Nie potwierdziły się zatem wcześniejsze doniesienia mówiące, że Ania będzie miała synka. Kilka dni temu Lewandowska wstawiła do sieci fotkę ukazującą wyprawkę dla dziecka. Stonowane kolory wskazywały na to, że będzie miała chłopca. Niebieska butelka dla dziecka, niebieski smoczek i brązowy kocyk nie umknęły uwadze fanów, którzy zaczęli Ani gratulować synka! To już pewne jednak, że słynne małżeństwo zostanie rodzicami kolejnej córeczki!

Gratulujemy!

Czytaj też: Cameron Diaz została po raz pierwszy MAMĄ! Znamy imię i płeć dziecka!

płeć
Instagram

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze