Zobaczyła na ulicy bezdomnego psa! Kiedy nikt nie patrzył postanowiła…

Większość osób przechodzi obojętnie na widok bezdomnego psa, ale nie pewna Turczynka, która…

Kobieta o wielkim sercu

Pewna młoda Turczynka wybrała się niedawno do restauracji. Kiedy wyszła z lokalu, zobaczyła pod nogami zwiniętego w kłębek bezdomnego psa. Zwierzakowi było bardzo zimno. Marzł i mókł na deszczu, a żaden z przechodniów kompletnie nie zwracał na niego uwagi. Kobieta postanowiła zrobić wyjątek i bez wahania…

Przykryła psa swoim szalem

Turczynka pokazała, że jest człowiekiem o wielkim sercu i zdjęła swój szal, po czym przykryła nim bezdomnego psa. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta zdecydowała się na prosty gest, który mimo iż jest kroplą w morzu, na pewno ulżył nieco cierpieniom biednego zwierzaka.

Czytaj też: Oto 6 najlepszych RAS PSÓW dla dzieci! Którą byście wybrali?

Ogromna popularność w sieci

Filmik, na którym widzimy, jak kobieta okrywa swoim szalem psa, zdobył ogromną popularność w sieci. Nic dziwnego, że kobieta została bardzo szybko namierzona przez internautów.

„Nigdy bym nie pomyślała, że moje zachowanie otrzyma tyle uwagi. Jestem tym bardzo zaskoczona! Tego dnia było zimno. Po prostu nie mogłam patrzeć na to, jak on drży” – wyznała kobieta dodając, że ma nadzieję, że ktoś pomógł później temu psu, a może nawet go zaadoptował.

My też mamy nadzieję, że pies znalazł już ciepły i kochający dom…

Czytaj też: Pies dziwnie się zachowywał. Ukryta kamera nagrała, co dzieje się pod jej nieobecność

Köpek üşümez diyen olursa ağır konuşurum!Zonguldak 'ta mağazadan çıkan bir bayan, üşüyen köpeğimizi görüyor. Ne yapsam diye düşünürken boynundan çıkardığı şalı üzerine örtüyor. Insanlar yavaş yavaş bile olsa artık bilinçleniyorlar. Umutluyuz

Gepostet von Boran Karahan am Mittwoch, 2. Januar 2019

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcia: Facebook

 

Komentarze

Komentarze