Żona Krzysztofa Ibisza zachwyca piękną cerą. Z diety wykluczyła TE składniki!

Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska) to była uczestniczka Top Model. Obecnie zawodowo zajmuje się medycyną holistyczną, więc sprawy zdrowia i urody są jej bliskie.

Jak się jednak okazuje, wcześniej żona Krzysztofa Ibisza miała problemy z cerą. Joanna Ibisz przyznała, że nie ma jednej recepty na piękną skórę. Ona sama eksperymentowała z wykluczeniami w diecie.

 

https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

Żona Krzysztofa Ibisza z diety wykluczyła te składniki

 

W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że w jej przypadku był to gluten, cukier, nabiał:

 

Ja miałam różne diety związane z tym, żeby nie mieć problemów z cerą. Eliminowałam gluten, cukier, nabiał. Nie wszystko polecam, nie wszystko jest dla każdego. Bardzo eksperymentowałam. Czasami mimo tej diety bardzo restrykcyjnej i tak ta cera nie była dobra. A jak dołożyłam do tego pielęgnację, to faktycznie stała się dużo lepsza.

 

>>>Rozenek chwali się płaskim brzuchem. Fanka dostrzegła coś szokującego!

 

Właściwa pielęgnacja

 

Joanna Ibisz podkreśla jednak, że na równi z dietą, ważna jest pielęgnacja:

 

Odpowiednia pielęgnacja mi mega pomogła, bo miałam ogromne problemy z cerą i trądzikiem. Brałam wiele leków, izotek, antybiotyki i ciągle to wracało. Potem po zmianie pielęgnacji na dobrą, tych problemów mam dużo mniej. Tak więc polecam wgłębić się w swoją skórę i zastanowić się nad pielęgnacją, bo to naprawdę może zdziałać cuda.

 

Pamiętajmy jednak, że zarówno jeśli chodzi o żywienie, jak i o pielęgnację, to powinna ona zostać dobrana indywidualnie. Często jest to długa droga metodą prób i błędów. Jednak w dobie różnych alergii i nietolerancji, warto sprawdzić, czy na przykład dany produkt nam nie szkodzi.

 

Komentarze

Komentarze