Żona Martyniuka dostała od TVP „propozycję nie do odrzucenia”. Czy zostanie…?

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nikt nie miał pojęcia, kim jest ani jak wygląda żona Zenka Martyniuka – Danuta. Co więcej – stosunkowo niedawno nikt nie wiedział nawet, kim jest sam Zenek. Dziś para jest na ustach wszystkich!

KIM JEST DANUTA MARTYNIUK?

Danuta Martyniuk to żona lidera Akcentu – Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo poznał swoją wybrankę w 1987 roku, gdy grał koncert na majówce w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Danusia wybrała się na imprezę ze swoją siostrą. Podobno od razu wpadła w oko Zenkowi, ale ten był zbyt nieśmiały, żeby do niej podejść, więc poprosił o pomoc swojego kolegę.

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Owocem miłości Martyniuków jest syn Daniel, który został niedawno po raz pierwszy ojcem.

Czytaj też: Danuta Martyniuk to ikona mody? Zobacz jak zmieniła się na przestrzeni lat

Filmowa biografia Zenka

W Walentynki odbyła się premiera filmu biograficznego o Zenku, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę wokół pary. Wiele osób zastanawiało się, jak Danuta odnajdzie się na czerwonym dywanie i czy nie będzie się czuła speszona, kiedy przyjdzie jej pozować w blasku fleszy. Nic bardziej mylnego! Kobieta czuła się na premierze filmu o Zenku, jak ryba w wodzie. Chętnie pozowała do zdjęć i rozmawiała z dziennikarzami.

„Dużo scen mi się podobało, a ta, która utkwiła mi najbardziej w pamięci, to były narodziny naszego syna. Bardzo mnie rozczuliła. Poleciała łezka podczas premiery i później…” – powiedziała podczas krótkiego wywiadu dla prasy.

żona
Instagram

Czy zrobi karierę w TVP?

Jak donosi „Rewia”, wiele wskazuje na to, że żona piosenkarza zostanie nową gwiazdą telewizji prezesa Kurskiego.

Pojawił się pomysł programu dla dojrzałych kobiet. Uczestniczkami miałyby być panie, które przeżyły ciekawe historie. Mogłaby go prowadzić… Danuta Martyniuk. Telewizja zauważyła, że ma dużo do powiedzenia, nie boi się dziennikarzy i byłaby wiarygodna w takim programie” – dowiedziała się „Rewia”.

Też widzicie w niej materiał na przyszłą gwiazdę?

Czytaj też: Wyszło na jaw KIM była żona Martyniuka. Zarabiała na życie jako…

Źródło: Rewia

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze