Żona rzuciła MĘŻA-TŁUŚCIOCHA. Ogarnął się i dziś to SEKSI CIACHO

Brak ruchu i zła dieta przyczyniły się do tego, że zmagający się w czasach szkolnych Stephen Ringo z nadwagą jako dorosły mężczyzna popadł w otyłość. Nie miał czasu na ćwiczenia z powodu pracy, jadł wyłącznie gotowe potrawy.

Jego waga w krytycznym momencie wyniosła 184 kilogramy! Mimo to mężczyzna nie zwracał uwagi na to, jak wygląda. Był szczęśliwy. Miał pracę i żonę.

Z czasem jednak nadmiar kilogramów zaczął mu przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Miał kłopoty z samodzielnym ubieraniem się, np. z założeniem skarpet.

Otyłość Stephena miała negatywny wpływ na małżeństwo mężczyzny. Nie miał on sił na aktywny wypoczynek z żoną, nie miał ochoty na seks.

Efekt? Rozwód.

Rozpad małżeństwa był momentem przełomowym w życiu Stephena. Mężczyzna postanowił wziąć się za siebie. Zaczął chodzić na siłownię, zmienił dietę. Jadł tylko wieczorami – od 17 do 21. W ciągu dnia pościł.

100 kg – tyle kilogramów udało się mu zrzucić w ciągu 2 lat. Zmienił się nie tylko wygląd Stephena, ale i jego osobowość. Teraz jest szczęśliwy i z optymizmem patrzy w przyszłość. Wierzy, że kolejny związek się nie rozpadnie, ponieważ ma świadomość popełnionych błędów.

Stephen Ringo, rozwód przyczyny, otyłość u dorosłych, otyłość przyczyny
Zobacz też: SCHUDŁA prawie 60 KG, by ukarać męża. Wystarczyły DWIE PROSTE zmiany

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze