SCHUDŁA prawie 60 KG, by ukarać męża. Wystarczyły DWIE PROSTE zmiany

21 lat. W tym wieku Leanne została mężatką. Niestety, nie była szczęśliwa w związku z poślubionym mężczyzną. Szalę goryczy przelał fakt, że mąż ją zdradzał. Wtedy kobieta postanowiła dać mu nauczkę.

Toksyczny związek
Mąż nie pozwalał Leanne Champ pracować. Kobieta w młodym wieku musiała zrezygnować z kariery zawodowej. Chciał, żeby zajmowała się wyłącznie domem i wypełniała z tym związane obowiązki. Na dodatek mężczyzna ją zdradzał.

Zła dieta
Leanne była zestresowana. Skarżyła się na złe samopoczucie. Swoją frustrację zajadała. Najczęściej wybierała tłuste i niezdrowe potrawy, takie jak fast foody (stołowała się w McDonadl’s) czy słone przekąski.

Bardzo szybko przybrała na wadze. Po 3 latach od zawarcia związku małżeńskiego nosiła ubrania w rozmiarze 6XL! Ważyła ok. 130 kilogramy.

Zmiana
Wtedy postanowiła, że musi zmienić swoje życie. Rozstała się z mężem i zaczęła prowadzić aktywny, zdrowy styl życia. Chciała schudnąć, aby dać mu nauczkę. Zaczęła ćwiczyć na siłowni, pływać w basenie i jeść regularnie.

Schudła
Potrzebowała 1,5 roku, aby zrzucić prawie 60 kilogramów. Utrata nadwagi sprawiła, że nie tylko wyglądała, ale też czuła się lepiej. Zaczęła też patrzeć na świat przez różowe okulary.

Zmieniła się nie do poznania. Ma zgrabną sylwetkę i znów jest pewną siebie kobietą. Dziś zdrowa dieta i ćwiczenia to nie środek do utraty wagi, ale styl życia Leanne.

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze