Przez 367 dni ŻYWIŁ SIĘ PIZZĄ! Wygląda i czuje się JAK MŁODY BÓG

Pizza uchodzi za fast food. Brian Northrup podjął się trudnego i dziwnego wyzwania. Zdecydował się jeść ją codziennie przez ponad rok.

Brian chciał sprawdzić, co się stanie, jeśli przez 367 dni będzie jadł pizzę. Mężczyzna dokumentował wyzwanie na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram. Publikował zdjęcia, do których pozował w różnymi pizzami.

Zobacz: 3 lata JADŁA TYLKO w KFC! Wkurzysz się na WIDOK JEJ CIAŁA

Najczęściej wybierał takie składniki jak kiełbasa czy szynka, szpinak, pomidory i bekon. Pizza była robiona na jego indywidualne zamówienie. Pod koniec wyzwania okazało się, że wcale nie przytył. Wręcz schudł. Udało mu się zrzucić 3 kilogramy (z 76 kg).

Na tym jednak nie koniec plusów jedzenia pizzy. Brian stwierdził, że stał się silniejszy i szybszy. Jego zdaniem poprawił się stan zdrowia, przez rok ani razu nie chorował. Był pod obserwacją lekarza, regularnie robił badania – sprawdzał poziom cholesterolu i cukru. Wszystko było w porządku w trakcie, jak i na koniec eksperymentu.

Trzeba jednak zaznaczyć, że jedząc pizzę codziennie, Brian Northrup ćwiczył. Regularnie chodził na siłownię, dzięki czemu zarysowały się u niego mięśnie. Nie ma nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Brian Northrup
IG

Mimo że na Briana jedzenie pizzy nie zadziałało źle, nie zachęca on innych do naśladownictwa. Taki sposób odżywiania na inną osobę może wpłynąć niekorzystnie. Dziś Northrup nazywa siebie Lordem pizzy.

Więcej zdjęć Briana tutaj.

Zobacz też: 10 lat jadł TYLKO JEDNO DANIE! Nic już NIE ZOBACZY I NIE USŁYSZY

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć Instagram

Komentarze

Komentarze