Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda trening przy dzieciach! Zobacz ten uroczy filmik!! (VIDEO)

Anna Lewandowska ciężko pracuje na swoją formę. Ćwiczy niemal codziennie, aby mieć wysportowaną sylwetkę. Swoje treningi musi pogodzić z byciem mamą. Trenerka pokazała, jak wygląda trening w domu przy dwójce dzieci. Na swoim Instagramie zamieściła uroczy filmik.

Anna Lewandowska jest mamą 5- letniej Klary i 2- letniej Laury. W jaki sposób udaje jej się pogodzić bycie mamą z życiem zawodowym? Żona Roberta Lewandowskiego musi codziennie dbać o formę. W jej stronę zwrócone są oczy setek tysięcy fanek, które biorą z niej przykład. Sportsmenka i trenerka personalna codziennie pracuje nad swoją sylwetką, często wykonując treningi w domu, przy asyście dwóch ukochanych córeczek.

Anna Lewandowska postanowiła pokazać swoim fanom, jak wygląda trening przy dwójce dzieci.

 

Tak wygląda trening przy dzieciach!

Anna Lewandowska pokazała swoim fankom, jak ćwiczy przy swoich córeczkach. Zamieściła na swoim Instagramie  uroczy filmik, w którym widać, jak dzieci „pomagają” jej w treningu.

 

 

Nie będę ukrywać, że czasem mój trening przy dzieciach wyglada właśnie tak… jest to wyzwanie 😅– napisała Lewandowska pod filmikiem

 

Na nagraniu widać, jak Klara i Laura wieszają się na swojej mamie i uroczo przeszkadzają. Z pewnością ma to także swoje plusy, ponieważ pełnią funkcję dodatkowych ciężarków 🙂

Filmik bez wątpienia ujął wszystkie fanki. Wiele kobiet zobaczyło w nim siebie, ponieważ na co dzień także muszą pogodzić macierzyństwo z aktywnością fizyczną.

Anna Lewandowska jest wzorem dla wielu mam, które chcą zadbać o swoją formę. Trenerka jest motywacją dla wielu kobiet, które chętnie ją naśladują.

 

ZOBACZ TEŻ: Cezary Pazura jest w świetnej formie! Jak on to robi?? czy to zasługa diety??

 

Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Komentarze

Komentarze