Odkryli, od czego zależy PRZEBIEG ZAKAŻENIA! Rodziny w niebezpieczeństwie

Do szokującego odkrycia doszli badacze z Australii. Ma ono związek z zakażeniem koronawirusem przez jednego z bliźniaków. Okazuje się, że to bardzo niebezpieczne w skutkach.

Co się okazało? Badacze analizowali przypadki zmarłych w wyniku zakażenia COVID-19 dzieci z ciąży bliźniaczej. Gdy jeden z nich zmarł na skutek koronawirusa, drugi także umierał w niedługim czasie po nim. Wniosek?

Badacze twierdzą, że kod genetyczny człowieka ma bardzo duże znaczenie w przypadku zakażenia COVID-19, a dokładnie ma wpływ na reakcje organizmu, który się styka z tym wirusem i musi go zwalczyć.

Zobacz: Nie wytrzymał. WYGADAŁ SIĘ, ilu Polaków NAPRAWDĘ MA COVID-19

Nie chodzi o to, że dzieci z ciąż bliźniaczych są bardziej narażone na zakażenie i ciężki przebieg choroby. Chodzi o to, że w momencie gdy jeden z bliźniaków zachoruje, a COVID-19 mocno da mu się we znaki, to duże prawdopodobieństwo, że drugiego bliźniaka spotka to samo.

Podobnie rzecz się przedstawia, jeśli zakażenie koronawirusem zakończy się zgonem jednego bliźniaka. Tak mówi John Hopper z Twins Research Australia. To wszystko kwestia genetyki.

Zobacz też: Badacz: GORSZE NIŻ COVID-19! Będą ZABIJAĆ częściej, szybciej i więcej

Źródło: o2
Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze