Ciężarna Olga Bołądź z ważnym wyznaniem! „Chciałabym, żeby moje dzieci…”

Olga Bołądź (38 l.) w grudniu 2022 roku ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem jest Kuba Chruścikowski.

Aktorka znana z seriali „M jak Miłość”, „Majka”, „Czas honoru” czy „Chyłka” ma już syna Brunona (ur. 2013). W drugą ciążę zaszła z młodszym od siebie partnerem – właścicielem kilku warszawskich klubów.

 

https://www.instagram.com/olgaboladz_official/

 

Olga Bołądź wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Viva”, a w wywiadzie zajęła ważne stanowisko jeśli chodzi o macierzyństwo i wychowywanie dzieci.

 

Aktorka podkreśliła swoją dojrzałość:

 

Mam 38 lat, już niedługo dwójkę dzieci, chciałabym pielęgnować w nich miłość do życia. Chciałabym, żeby umiały wybaczać, żeby się nie zaperzały: smutek, gniew czy złość w końcu miną, nie warto się nad nimi zbytnio pochylać. Powtarzam synowi, żeby szedł za głosem serca, był szczęśliwy w tym, co robi. Uczę go, że ma mądrą głowę, dwie sprawne ręce i poradzi sobie. Tyle że sukces odnosi się ciężką pracą, to jest ważne.

 

Zapewniła też, że w sposób świadomy chce budować pewność siebie swoich dzieci oraz umiejętność tworzenia relacji z innymi:

 

Chciałabym, żeby moje dzieci wyniosły z domu solidną bazę, na której będą budować swoją przyszłość: miłość, bezpieczeństwo, poczucie własnej wartości, wiarę w siebie, szacunek do innych ludzi. W pojedynkę nie będziemy szczęśliwi.

– stwierdziła.

 

Jak pisano w komentarzach, obecnie coraz więcej kobiet rodzi dzieci „późno” i że teraz to „późno” staje się normą.

 

>>>Gratka dla fanów bajek Disneya! Koncert Księżniczek Disneya w Polsce!

 

Komentarze

Komentarze