Ewa Wachowicz wzięła ślub! Kim jest jej mąż? [FOTO]

Ewa Wachowicz zaskoczyła informacją o swoim ślubie. Miss Polonia 1992, właścicielka restauracji oraz prowadząca programy kulinarne nie dzieli się bowiem informacjami o swoim życiu prywatnym.

Na swoim profilu Ewa Wachowicz zazwyczaj zamieszcza posty dotyczące jej programu, przepisów, czy aktywności sportowej. Tym razem jednak przekazała radosne wieści o swoim ślubie!

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

Niespełna 53-letnia Wachowicz (ur. 19 października 1970 r.) od 1996 do 2007 była żoną Przemysława Osuchowskiego. Z tego małżeństwa urodziła się córka Aleksandra (ur. 2000).

 

Jak poprawić męską płodność? Oto 12 sposobów!

 

Przez długi czas prezenterka nie wchodziła w żadne związki aż poznała swojego obecnego męża. Jest nim dziennikarz radiowy Sławomir Kowalewski.

Mężczyzna przez wiele lat związany był ze stacją RMF FM, a obecnie pracuje w Radiu Kraków:

 

W Szczecinie uczęszczał do Szkoły Muzycznej, gdzie uczył się śpiewu. Następnie rozpoczął studia na Uniwersytecie Szczecińskim, na kierunku filologia polska, które przerwał i wyjechał ze Szczecina, by osiąść w Poznaniu. Tam studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. Po studiach rozpoczął pracę jako prezenter radiowy i telewizyjny w rodzinnym Szczecinie. Prowadził radiowe programy poranne i popołudniowe a w lokalnej telewizji prezentował wiadomości. W lipcu 2003 roku rozpoczął pracę w RMF FM, gdzie pracował do listopada 2015 roku. Poza pracą zajmował się tworzeniem muzyki – śpiewa w zespole rockowym. Uwielbia górskie wędrówki, dobrą kuchnię, żeglarstwo i wesołe towarzystwo.

– czytamy na stronie tejże radiostacji.

 

Dziś Ewa Wachowicz informując o ślubie napisała:

 

Nasz Najszczęśliwszy Dzień🤍🤍
Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski 🤍🤍🤍

 

#ślub #miłość #szczęście

 

A pod postem gwiazdy a także fani prezenterki składali gratulacje i życzyli jej dużo szczęścia.

 

Półokrągłe obrączki ślubne – na czym polega to nowoczesne rozwiązanie? Poznaj jego zalety!

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/ 

 

Komentarze

Komentarze