Film „Zenek” TEŻ TRAFIŁ do sieci! Gdzie można go obejrzeć?

„Zenek” to kolejny film, który w związku z pandemią i zamknięciem kin, trafił właśnie do sieci. Gdzie można go obejrzeć?

Jest dostępny na…

W Walentynki swoją premierę miał film „Zenek”, który opowiada historię słynnego gwiazdora disco polo – Zenona Martyniuka. Niestety, z powodu koronawirusa, nie można już oglądać go w kinach. Ale nic straconego, ponieważ teraz możecie go sobie obejrzeć siedząc wygodnie na kanapie w swoim domu! Od 12 kwietnia film jest dostępny w TVP VOD!

Czytaj też: To nie Prima Aprilis! Już dziś na Netflixie zostanie udostępniony FILM…

Czy to kosztuje?

Jeżeli myśleliście, że film jest dostępny za darmo, mamy złe wieści. Żeby go obejrzeć, trzeba zapłacić 23 zł za 24-godzinny dostęp do filmu.

Czytaj też: ZŁE wieści na temat koronawirusa! Powróci z JESZCZE większą siłą już w…

"Zenek"
IG

PLAKAT I ZWIASTUN

Zobaczcie oficjalny plakat filmu oraz jego zwiastun. Obraz wyreżyserował Jan Hryniak, czyli zięć Krzysztofa Kieślowskiego. W tytułowej roli zobaczymy Jakuba Zająca oraz Krzysztofa Czeczota. Zając wcielił się w Zenka Martyniuka z czasów młodości, zaś dorosłego gwiazdora zagrał Czeczot. W produkcji wystąpili też m.in. Klara Bielawska, Karol Dziuba, Jan Frycz, Agnieszka Suchora oraz Roman Gancarczyk.

Czytaj też: Czy fala upałów POKONA PANDEMIĘ? Naukowcy już wiedzą!

Gdzie kręcono film?

Zdjęcia do filmu „Zenek” powstawały głównie na Podlasiu: w Bielsku Podlaskim oraz rodzinnej miejscowości Martyniuka – Gredele.

Skusicie się, żeby obejrzeć „Zenka”?

Czytaj też: KOLEJNY GŁOŚNY film trafił na Netflixa! Obejrzycie?

https://www.youtube.com/watch?v=EQTLedNDYms&feature=youtu.be

Źródło: TVP VOD

Zdjęcia: Instagram, Mediadisco

Komentarze

Komentarze