HEJT na Agnieszkę RADWAŃSKĄ! Zobacz, co topowa TENISISTKA zrobiła ze swoją TWARZĄ!? (FOTO, VIDEO)

Agnieszka Radwańska jako tenisistka, ma wspaniałą figurę. Natura nie poskąpiła jej także urody, więc czego chcieć więcej?

Choć Radwańska zakończyła już karierę jako tenisistka, to nadal często pojawia się w mediach. W tym tygodniu gościła wraz z mężem w Pytaniu na Śniadanie. Ex tenisistka opowiadała o swoich obecnych zajęciach, między innymi o udziale w Tańcu z Gwiazdami. Mąż Radwańskiej Dawid Celt przyznał, że Radwańska dosyć płynnie przeszła to „normalnego” życie.

Uwagę internautów zwrócił jednak wygląd Agnieszki Radwańskiej, a konkretnie jej zmieniona twarz.

Agnieszka Radwańska – screen pytanienasniadanie.tvp.pl

 

Pod postem na fan page Pytania na Śniadanie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy:

„Jezu Agnieszka co sie stalo z Twoja twarza? Przecież Ciebie się teraz źle słucha nawet. Szkoda że teraz tyle osób niszczy naturalne swoje piekno! Straszne….”

„Tragedia jakaś 🙁 była piękna a jest sztucznym chomikiem. Ledwo rozmawia tak ma usztywnioną jamę ustna. Usta ma brzydkie. Z przykroscia mowic takie slowa ale po co oklamawyc i mydlic oczka ze pani jest piekna….”

Czytaj także: Anna STARMACH ma URODZINY! Zgadnij ILE LAT ma JURORKA MasterCHEF’a?

 

To tylko kilka z opinii jakie pojawiły się na Facebooku. I faktycznie oglądając program widać, że Agnieszka Radwańska ma zmienioną twarz i pewne trudności z mówieniem.

Hejt w żadnym wypadku nie ma uzasadnienia, ale trudno też nie zgodzić się z widzami PnŚ, że Radwańska wcześniej wyglądała dużo lepiej.

Program z Udziałem Agnieszki Radwańskiej można zobaczyć TUTAJ.

 

fot. screen pytanienasniadanie.tvp.pl, instagram.com/aradwanskas/

 

 

Komentarze

Komentarze