Małgorzata Roznenek przyznała się! „Mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary…”

Obecne życie Małgorzaty Roznenek  dla wielu może wydawać się perfekcyjne.

Uznanie fanów, prestiżowa praca, szczęśliwa rodzina. Dodatkowo sama Rozenek może potwierdzać wyidealizowane przekonania na swój temat przez aktywność w social mediach.

Na zdjęciach widzimy luksus, udane życie rodzinne i czułość. Jednak każdy człowiek i każda rodzina ma swoje ciemniejsze strony. W przypadku Małgorzaty jest to problem zajścia w ciążę.

Jej dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenek zostało poczętych przez in vitro. Podobnie było z dzieckiem Małgosi i Radosława Majdana – Henrykiem. Tu jednak doszedł jeszcze czynnik wieku w końcu „perfekcyjna” ma już 42 lata.

 

Właśnie teraz Małgosia w bardzo szczerym wpisie opisała swoje bolączki:

 

…nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody!

 

To zaangażowanie Małgosi dotyczy nie tylko napisania książki o in vitro, ale też stworzenie MRM Fundacja.

 

Polecamy: KOMEDIA czy TRAGEDIA? Jakie są ROZMOWY Intymne Małgorzaty ROZENEK MAJDAN?

 

Małgorzata Rozenek dziękuje Bogu za to, że może być mamą!

 

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️

 

Zobacz też: Wiemy na kogo głosowała Małgosia Rozenek i Radek Majdan. Sprawdź!

Komentarze

Komentarze