Małgosia Socha po treningu. Fanom się TO nie spodobało!

Małgosia Socha to aktorka, która lubi aktywnie spędzać czas.

Jej mąż jest zapalonym biegaczem i Socha też biega. Dodatkowo jeździ na rowerze, uczestniczy też w treningach z Anią Lewandowską.

Nic więc dziwnego, że Małgosia wrzuciła swoje zdjęcie po treningu. I nic też dziwnego, że to właśnie Sochę wybrano do reklamy wody mineralnej. Treść wpisu brzmiała następująco:

 

Trening zrobiony, od razu więcej energii! 💪 Pamiętajcie o uzupełnianiu wody po treningu, szczególnie latem 🙂 Dzisiaj ze mną czysta i rześka @rodowitazroztocza 🙂 Na ich profilu znajdziecie fajny konkurs, w którym można wygrać 3 x slow weekend w otoczeniu dzikiej przyrody i 5 voucherów podróżniczych do sklepu slowshop.com o wartości 350 zł.

 

Chodziło więc o reklamę konkursu wody mineralnej Rodowita z Roztocza.

Wielu fanów zupełnie zignorowało promocyjny charakter wpisu. Odnieśli się raczej do tego, że Małgosia świetnie wygląda i że oni też po treningu świetnie się czują.

 

Jednak kilka osób zwróciło uwagę na butelkę. Małgosia Socha została skrytykowana za to, że używa plastikowej butelki:

 

mopsi_as: W plastikowej butelce , nie dziękuje.

 

mar_niem: A co z plastikowymi butelkami? Co z ochroną środowiska?

 

karriezych: Szkoda tylko że to plastikowa butelka…🌎

 

Taka krytyka nie byłaby niczym dziwnym, gdyby nie to, że zdecydowana większość Polaków właśnie takich opakowań używa. Tak więc negatywne opinie na temat aktorki to w pewnym sensie obłuda. Ten paradoks dostrzegła jedna z osób:

 

awrwawbw: U nas na instagramie wszyscy tylko kranówę piją, a tylko pani Małgosia z butelki. Kiedy to się skończy? Sami święci w internetach.. Pozdrawiam

 

A Waszym zdaniem, kto miał rację? Krytykanci czy obrońca?

 

Zobacz też: Natalia Siwiec w Grecji. Tam pokazała BARDZO dużo! (FOTO)

 

fot. https://www.instagram.com/malgosia_socha/

Komentarze

Komentarze