Miał OBRZYDLIWY OBJAW COVID-19! LEKARZE NIE MÓWIĄ o nim głośno

Typowe objawy koronawirusa to gorączka, suchy kaszel i duszności. Jest też wiele nietypowych symptomów. O jednym z nich mówi matka 13-latka.

Kobieta ostrzega rodziców.

Karen Simpson ze Szkocji jest mamą 13-letniego Lewisa. Chłopiec chorował na koronawirusa. Miał nietypowe dolegliwości, o których nieczęsto się mówi. Początkowo rodzina Lewisa nie zakładała najgorszego, bliscy myśleli, że wkrótce znikną.

Zobacz: Badacz: GORSZE NIŻ COVID-19! Będą ZABIJAĆ częściej, szybciej i więcej

Ostatecznie stan chłopca był na tyle zły, że musiał zostać umieszczony w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Nastolatek miał przez kilka dni wysypkę na ciele i przekrwione oczy. Te objawy pojawiły się 5 dni po typowych objawach COVID-19. Lekarze zlecili wykonanie testów na obecność koronawirusa. Dopiero ostatni, czwarty test, to potwierdził.

Lewis miał też wspomniane typowe objawy koronawirusa: gorączkę i biegunkę, bolała go głowa. Rodzina nie podejrzewała, że mógł się zakazić koronawirusem.

Kobieta zdecydowała się poinformować o sytuacji rodzinnej w mediach, by ostrzec inne rodziny i poinformować o nietypowych objawach koronawirusa u dzieci.

Teraz 13-latek czuje się już dobrze, ale rodzina Lewisa najadła się strachu. Mama Lewisa, Karen Simpson, wspomina:

“To było straszne. Nigdy nie widziałam syna w takim stanie”.

Karen Simpson

Jak donoszą brytyjskie media, tamtejsi lekarze odnotowali wzrost liczby małych pacjentów z wieloukładowym stanem zapalnym. Może to mieć związek z koronawirusem. Miały one takie objawy jak gorączka, niskie ciśnienie, wysypka, biegunka, wymioty, problemy z oddychaniem, a także złe wyniki badania krwi.

Zobacz też: Wie, ILE FAL EPIDEMII wstrząśnie Polską! Przygotuj się na NAJGORSZE

Źródło: eveningexpress.co.uk
Źródło zdjęcia: eveningexpress.co.uk

Komentarze

Komentarze