Rozbrajająco szczera Zofia Zborowska przyznała, ile JUŻ przybrała w ciąży!

Zofia Zborowska to 34-letnia aktorka, córka Wiktora Zborowskiego.

W sierpniu 2019 roku wzięła ślub z siatkarzem Andrzejem Wroną, a w marcu 2021 roku Zofia Zborowska poinformowała, że jest w ciąży.

Sądząc po wielkości brzuszka był to zapewne pierwszy trymestr, więc obecnie aktorka zapewne jest w okolicy siódmego miesiąca. A w minionych tygodniach Zborowska jasno przedstawiła swoje stanowisko względem stanu błogosławionego.

 

 

Aktorka nie zamierza ulegać presji „perfekcyjnego” wyglądu, bycia fit i rozczulania się nad śpioszkami. Postanowiła bowiem być szczera sama ze sobą i swoimi obserwatorami, których jest obecnie 399 tysięcy.

 

Podobnie jest z dzisiejszym wpisem, w którym Zofia Zborowska ujawnia, ile już przybrała w ciąży. A nie jest to mało!

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Dodatkowo ma inne „dolegliwości”:

 

+15kg, rozstępy, duszności, mętlik w głowie, absolutny brak mózgu 😂, cellulit nawet na piętach, trądzik na lewym policzku i mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać

– przyznała.

 

Jednak uznała, że to wszystko jest normalne i w porządku:

 

zastanowiłam się chwilkę i pomyslalam ej Halinka! Jest spoko! 🙂 daje sobie na to wszystko pełen akcept. I Wam tez proponuje takie podejście ❤️

 

Z pewnością inne ciężarne podobnie w ciąży czują się podobnie. Dobrze więc, że „Żonka Wronka” – jak siebie nazywa – dodała im otuchy.

 

Komentarze

Komentarze