Zobacz JAK wygadała Sylwia Szostak 11 kg MNIEJ! Szok!

Sylwia Szostak to modelka, zawodniczka bikini fitness oraz trenerka personalna.

Razem z mężem Akopem Szostak prowadzą program w TVN Meteo Active. Obydwoje także pracują jako trenerzy personalni i np. Akop chętnie dzieli się sukcesami – metamorfozami swoich podopiecznych.

 

Jeśli chodzi o Sylwię, to ostatnio poruszyła ważny temat dotyczący sylwetki. Wiele kobiet chce schudnąć. Niektóre panie przechodzą na dietę, inne zaczynają ćwiczyć, inne robią i to to. Często jednak efekty nie są zadowalające.

 

Sylwia daje do myślenia pokazując swoje stare zdjęcie. Trenerka ma 162 cm wzrostu i na starym zdjęciu waży 45 kg. Obecnie jej waga wynosi 56 kilogramów. Jest to więc aż 11 kg więcej. Aż tak przytyła?!

 

Bynajmniej. Jej obecna masa to przede wszystkim mięśnie, dzięki którym zawodniczka bikini fitness wygląda nie tylko na zgrabną, ale i na silną.

 

aktualny wygląd Sylwii – https://www.instagram.com/sylviafitness/

 

11 kilo wcześniej – https://www.instagram.com/sylviafitness/

 

 

Swoim wpisem Sylwia sugeruje, że nie zawsze sama waga ma znaczenie. Bo liczy się też wysportowanie i struktura ciała. Sama przyznała też, że często spotykała się z krytyką z uwagi na swój wygląd.

 

Najpierw się śmieją. Później dają Ci rady. Potem pytają „jak?”, albo Cię hejtują 😁. Przyzwyczaj się 😈
Ps. Po przesunięciu paluszkiem w lewo zobaczycie miejsce, z którego uwaga- nie zaczynałam. Już wtedy miałam kilkuletni staż treningowy i wydawało mi się, że jest super 😁. Dlatego staram się cieszyć każdym z etapów 😉💪🏼

 

Nie wszystkim się dogodzi. Ważne by, być w dobrej formie i czuć się zdrowo.

 

Polecamy: Wstydzisz się pokazać na plaży? Koniecznie zobacz TO video!

 

fot. https://www.instagram.com/sylviafitness/

Komentarze

Komentarze