Ale wpadka! Lewandowska ukrywała operację plastyczną!

Anna Lewandowska to okaz nie tylko zdrowia ale i urody. Jak się jednak okazuje, także ona korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Dwie najpopularniejsze trenerki w Polsce to Lewandowska i Chodakowska. Ta druga już dawno przyznała, że zrobiła sobie piersi. Natomiast to jak wygląda reszta jej ciała to geny, pielęgnacja i treningi.

Z kolei Anna Lewandowska uchodziła za osobę, która nie robiła żadnych operacji plastycznych. Prawda jednak jest inna!

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

Wizerunkowa wpadka?

 

34-letnia trenerka ma dwie córki. W 2017 r. urodziła się Klara, a Laura w 2020 r. W każdej ciąży Lewandowska pięknie się prezentowała i szybko wracała do formy.

Wszyscy wierzyli, że jest to efekt ćwiczeń i zdrowej diety. Tymczasem młoda mama cierpiała z powodu swojego wyglądu i to właśnie po drugiej ciąży zdecydowała się na poprawianie urody.

 

Lewandowska pozbyła się wzdęć. Wykluczyła z diety JEDEN składnik!

 

Anna Lewandowska – operacja plastyczna

 

O sprawie pisze Super Express powołując się na – niewydaną jeszcze książkę – Moniki Sobień-Górskiej pt. „Imperium Lewandowska” autorstwa. To właśnie w rozmowie z autorką, Lewandowska miała się przyznać do poprawiania urody. Konkretnie chodziło o operację piersi:

 

Ludzie cały czas mi zarzucają, że coś sobie operuję, wszczepiam, wypełniam. Nie miałam żadnej operacji plastycznej poza biustem. Spójrz na moje opadające powieki. Gdybym chciała sobie zrobić, to co powinnam najpierw? Moje psie powieki. (…)

Zrobiłam sobie implanty piersi i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu*

– zapewniła.

 

Dlaczego Anna Lewandowska zdecydowała się na operację plastyczną?

 

Przyznała, że chodziło o jej przywiązanie do idealnego wyglądu:

 

Moje piersi po wykarmieniu dwóch córek nie wyglądały dobrze. Miałam duże kompleksy. Poza tym moje ciało jest moją wizytówką, pokazuję się publicznie w strojach sportowych, reklamuję ubrania. Kiedyś zarzekałam się, że nie zrobię piersi, bo będę zawsze chciała być supernaturalna. Ale zmieniłam zdanie. Teraz jestem pewniejsza siebie, czuję się kobieco, koniec kropka. Nie będę za to przepraszać*

 

Ciekawe jak ta rewelacja zaważy na wizerunku Lewandowskiej? W końcu wszyscy do tej pory wierzyli, że świetny wygląd to efekt ciężkiej pracy treningowej.

 

Roksana Węgiel HIPOKRYTKĄ? Wróżby są sprzeczne z jej wartościami, ALE…!

 

*cyt. za se.pl

Komentarze

Komentarze