Dagmara z „Królowych życia” ŚWIECI BIUSTEM na Instagramie! Kusząca?

Ostatnio pisaliśmy, że Dagmara Kazimierska, czyli jedna z najbardziej popularnych celebrytek produkcji TTV „Królowe życia” przebywa w Egipcie. Gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie uraczyła fanów pikantnymi zdjęciami z gorącej Hurghady.

Dagmara swoim wyjazdem zaniepokoiła fanów, bowiem kiedyś w programie, w którym występuje wspomniała, że odnalazła by się z innym kraju niż Polska. Jak się jednak, na szczęście, okazało celebrytka wybrała się jedynie na zasłużony odpoczynek do Egiptu. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami z życia prywatnego, dlatego możemy wręcz śledzić jej pobyt w ciepłej Hurghadzie.

Niedawno zamieściła nagranie, ale też gorące zdjęcie. Na fotografii znajduje się Dagmara, a w jej centralnej części obfity, wypływający z kostiumu kąpielowego biust.

Celebrytka podpisała post następująco:

🌞BOYS , BOYS , BOYS 🤣🤣🤣🙈SOPOT 2008 SABRINA WITA WAS 🤣🤣🤣🤣😄💖🐬🐬🐬💖🌞I dajcie mi tylko słońca , wody, trochę chleba 🌞No i ciasteczko 😜chociaż tyci , tyci 🤪🍰🍰🍰A o nic więcej do końca życia nie poproszę 😜😜😜Całuję mocno Kochani i miejcie sobie fajnie 💝💝

Ponadto opatrzyła go licznymi hasztagami, jak  #missionswim czy #najlepszykrajdożycianaświecie.

Wspomniane drugie oznaczenie trochę nas niepokoi, bowiem mamy nadzieje, że Dagmarze nigdy nie przyjdzie do głowy na stałe wyjechać z naszego kraju. Tymczasem #najlepszykrajdożycianaświecie, może sugerować, że gwiazda kiedyś osiądzie w tym kraju, który jest dla niej najatrakcyjniejszy.

Warto również wspomnieć, że zdjęcie roznegliżowanej Dagmary wzbudziło dużo zainteresowanie ze strony obserwujących. Komentarz zamieściła nawet Ewa Chodakowska:

OMG 🔥🔥🔥 jaka SABRINA? SABRINA SIĘ CHOWA KRÓLOWO 🙌🙌🙌

czy znajoma Dagmary z „Królowych życia” – Sylwia Peretti:

Zdrowy cyc 💪🙌 ja musiałam kupić 😛🤣 Pozdrawiam kochana, korzystaj ze słońca ❤️

Nam również Dagmara przypadła bardzo do gustu. Co by nie mówić jest naprawdę atrakcyjną kobietą, która potrafi wyeksponować swoje atuty.

 

Źródło: Instagram/Dagmara Kazimierska

Źródło: Instagram/Dagmara Kazimierska

Komentarze

Komentarze