Obozy u Anny LEWANDOWSKIEJ i Ewy CHODAKOWSKIEJ – ile KOSZTUJĄ i KTO może wziąć UDZIAŁ?

Obie są młode, znane i zajmują się fitnessem oraz mają swoje marki żywieniowe. Jak widać konkurują także w kwestii organizacji obozów sportowych.

 

Jak się okazuje zarówno Anna Lewandowska jak i Ewa Chodakowska mają podobny  pomysł na biznes, a wiele kobiet podziwiających sylwetkę fitnesek, chce czerpać od nich wiedzę i inspirację.

Okazją do tego mogą być obozy sportowe, gdzie uczestnicy mają okazję trenować pod okiem celebrytek znanych z telewizji.

 

Ile kosztuje ta przyjemność?

 

Ceny – w porównaniu do polskich zarobków – są bardzo wysokie! Tygodniowy obóz z Anną Lewandowską, który odbył się na przełomie stycznia i lutego w ośrodku Dojo Stara Wieś, kosztował 3300 zł!

W ramach opłaty uwzględniono noclegi, wyżywienie, odnowę biologiczną, treningi z Anną Lewandowską i innymi trenerami oraz wykłady.

 

Obóz z Ewą Chodakowską prowadzony w podobnym formacie kosztuje 3800 zł. z tym, że planowany jest w hotelu Haffner w Sopocie. W tej cenie oferowane jest zakwaterowanie, 3 posiłki i przekąska oraz liczne treningi.

 

Dla kogo?

 

Zarówno Anna Lewandowska jak i Ewa Chodakowska nie stawiają ograniczeń dla uczestników. Bez względu zatem, w jakiej jest się formie – można wziąć udział w obozie.

 

Tydzień czy weekend?

 

Poza tygodniowymi obozami, fitneski organizują także krótsze treningi. Ewa Chodakowska prowadzi jednodniowe warsztaty Be Active Tour, gdzie standardowy bilet za 1 dzień kosztuje 120 zł.

Anna Lewandowska prowadzi także treningi weekendowe. Na jednym z nich była niedawno Małgorzata Socha, która… <<<CZYTAJ DALEJ>>>

 

Więcej informacji na stronach: BeBiooraz Hpba

 

fot. instagram.com/chodakowskaewa, instagram.com/annalewandowskahpba

Komentarze

Komentarze