Wyrzucona z TVN’u ma NOWY pomysł na ŻYCIE! Zobacz, CO teraz robi Katarzyna BOSACKA?

Katarzyna Bosacka dała się poznać jako specjalistka od zdrowego żywienia.

Jeszcze do niedawna edukowała nas na antenie TVN w programie „Wiem, co jem„. Jednak w czerwcu tego roku, nastąpiło głośne rozstanie prezenterki ze stacją (czytaj TUTAJ).

Zapewne tak nagłe zerwanie umowy ze stacją, było niemiłym zaskoczeniem dla Katarzyny Bosackiej. Minęło więc trochę czasu, zanim stanęła na nogi. Teraz jednak widać, że prezenterka znalazła nowy pomysł na życie. Otóż postanowiła zostać… youtuberką!

20 sierpnia na kanale EkoBosacka pojawił się pierwszy film dotyczący po popularnej potrawy śniadaniowej pt. „Po prostu jajecznica„. Drugi odcinek poświęcony jest zakupom i nosi tytuł „5 zasad, jak robić zakupy„.

Czytaj także: Katarzyna BOSACKA trafiła do LEKARZA! Specjalistka od ŻYWIENIA cierpi na…

 

Zapoznaliśmy się  z tymi nagraniami i są one bardzo interesujące. Bosacka we właściwy sobie sposób obnaża różne pułapki dotyczące żywienia. Poniżej prezentujemy odcinek poświęcony kupowaniem codziennych produktów spożywczych. Spodziewać, by się można, że Bosacka zacznie od tego, by robić listę zakupów. Jednak prezenterka uwagę zwróciła na zupełnie co innego!

Mówiąc o zakupach zaleca, aby kupować prawdziwe jedzenie (nie farbowane, nie pseudo produkty), szukajmy nazwy produktu na opakowaniu (kawa, mleko), by czytać skład (n. w pasztecie nie ma składu), zawartość głównego składnika (np. zawartość kakao w kakao), by sprawdzać ilość cukru oraz by kupować produkty ekologiczne.

Zachęcamy do obejrzenia całości i kibicujemy nowemu projektowi Katarzyny Bosackiej!

 

fot. youtube

 

Komentarze

Komentarze