Zdradzili, JAK USYPIAJĄ syna. Oburzeni internauci: “NIE POWINNIŚCIE mieć dzieci”

Ashton Kutcher i Mila Kunis to małżeństwo aktorów. Para doczekała się dwójki dzieci — syna i córki. Gwiazdy chronią prywatność swoją i potomstwa, jednak przy okazji udziału w programie Armchair Expert with Dax Shepard Kutcher zdradził, jak wraz z żoną radzi sobie z nieprzespanymi nocami.

3-letnia Wayatt i roczny Dimitr — tak mają na imię dzieci Kutchera i Kunis. Aktor wyznał, jak usypia drugie dziecko. Jego słowa spotkały się z negatywną reakcją internautów i widzów programu, w którym wziął udział.

Łóżko
Przyznał, że zaopatrzył się w łóżeczko, które kołysze dziecko, gdy to płacze w nocy.

– Im dziecko głośniej płacze, tym szybciej jest kołysane i szybciej zasypia. To niesamowite — powiedział na antenie.

Chodzi o produkt o nazwie Snoo Smart Sleeper. Dzięki niemu syn aktorskiej pary przesypia w nocy 6 godzin. Jeżeli leżące w nim dziecko nie uspokaja się po minucie, włącza się alarm, który sugeruje, że należy zobaczyć, co się z nim dzieje.

Komentarze
Jednak szczere wyznanie Kutchera spotkało się z krytyką ze strony innych rodziców. Zarzucili oni aktorowi, że jest leniwy i zamiast samodzielnie uspokoić i utulić dziecko do snu, wyręcza się sprzętem. Ich zdaniem nie wolno ignorować płaczu dziecka, ponieważ jego powód może być różny.

“Jeśli jesteś tak leniwy, że sam nie możesz uspokoić swojego dziecka, to może nie powinniście mieć dzieci? – napisał jeden z nich.

Co sądzicie o metodzie wychowawczej aktorskiej pary? Czy rzeczywiście ich sposób na nieprzespane noce jest zły?

Zobacz też: Weronika Rosati ODSŁONIŁA BUJNY BIUST. Internauci ją skrytykowali

Źródło: mamadu.pl, chillizet.pl
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze