Andrzej Piaseczny zdradził swoją wielką pasję! To nie muzyka, tylko…

Andrzej Piaseczny zrobił oszałamiającą karierę muzyczną w naszym kraju. Jednak muzyka nie jest jego jedyną pasją. Okazuje się, że Piasek bardzo też lubi…

Kariera muzyczna Piaska

W 1992 Andrzej Piaseczny wziął udział w konkursie młodych talentów we Wrocławiu oraz w koncercie „Debiutów” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Następnie został wokalistą popularnego w latach 90. zespołu Mafia, z którym wydał trzy albumy studyjne. Niedługo później artysta odszedł z zespołu, żeby zacząć rozwijać karierę solową.

Laureat wielu nagród

Andrzej Piaseczny zdobył jak dotąd wszelkie możliwe wyróżnienia muzyczne nadawane w naszym kraju. Ma na swoim koncie mnóstwo wspaniałych przebojów i kilkanaście świetnie sprzedających się płyt. Okazuje się, że Piasek nie tylko kocha śpiewać, ale ma też inną pasję, a mianowicie interesuje się projektowaniem wnętrz.

„Bardzo lubię bawić się projektowaniem wnętrz. Efekty mojej pracy sprawiają mi ogromną przyjemność” – wyznał w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Czytaj też: Prawda o „córce” Piaska wyszła na jaw! Wiadomo, że…

pasję
IG

Miłośnik podróży

Piasek bardzo też kocha podróże i kiedy tylko może, pakuje walizkę i „niezwłocznie wyjeżdża gdzieś w świat, w miejsca, w których jeszcze go nie było”.

Definicja szczęścia

Zapytany przez „Twoje Imperium”, czym jest dla niego szczęście, odpowiedział:

„Scena, rodzina, bliscy, publiczność i czas dla siebie. Niby niewiele, ale w rzeczywistości to pełnia trudna do osiągnięcia”.

Lubicie Piaska? Macie jakieś jego ulubione piosenki?

Czytaj też: DRAMAT u Beaty Tyszkiewicz! Jej córka przekazała przykre informacje…

pasję
IG

Źródło: Twoje Imperium

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze