DRAMAT Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej: „Faceci wysyłają mi zdjęcia SWOICH…”

Wiadomość o rozwodzie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego była dla wielu osób szokiem. Odkąd para nie jest już razem, na skrzynkę mailową Pauliny przychodzi mnóstwo miłosnych propozycji od fanów. Niektórzy wysyłają jej nawet zdjęcia swoich…

To już koniec!

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska poinformowali pod koniec 2019 roku, że się rozstają. Para zdecydowała się na ten krok po dwudziestu czterech latach małżeństwa. Celebrytka zdradziła jednemu z magazynów, że przy dziennikarzu przestała czuć się kobieco i seksownie. Ucierpiała na tym nie tylko jej duma, ale również pewność siebie. Nic dziwnego, że w końcu postanowiła zakończyć swój związek i zacząć żyć na nowo.

Faceci na nią lecą!

Paulina nie spodziewała się, że po rozstaniu z mężem zacznie dostawać aż tyle propozycji od mężczyzn! Niektórzy z nich są tak „napaleni” na celebrytkę, że wysyłają jej nawet zdjęcia własnego przyrodzenia! Co na to gwiazda?

„Faceci są mega odważni, wysyłają zdjęcia swoich penisów albo swojego krocza, jakby to miało mnie zachęcić do spotkania na spacer. Panowie pokazują swoje klejnoty w różnym ruchu, w różnych sytuacjach, w różnych akcjach” – zdradziła Smaszcz-Kurzajewska „Super Expressowi”.

Czytaj też: Dlaczego mężczyźni ZASYPIAJĄ po seksie? Winny jest…

zdjęcia
Instagram

Ale ona na nich nie…

Zdjęcia penisów nie przekonały Pauliny do spotkania z żadnym z adoratorów. Gwiazda najwidoczniej nie jest jeszcze gotowa na powrót do randkowania…

„Panowie, ja to wszystko znam, ja będę miała w tym roku czterdzieści siedem lat. Jeżeli chcecie mnie zachęcić do spotkania z wami, to nie pokazujcie swoich klejnotów czy jakichś akcji, które wykonujecie nad gazetą ze mną, tylko po prostu napiszcie coś mądrego, zachęćcie mnie swoim intelektem” – apeluje Paulina.

Jak myślicie, czy znajdzie w końcu nową miłość na Instagramie?

Czytaj też: Czy rozmiar rzeczywiście ma znaczenie? Tak, ale tylko…

zdjęcia
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze