Halina Mlynkova chwali się brzuszkiem! Kiedy piosenkarka urodzi?!

43-letnia piosenkarka oczekuje na narodziny drugiego dziecka. Halina Mlynkova pokazała jak wygląda w ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami.

W oczekiwaniu

Wokalistka przekazała informację o swojej drugiej w ciąży w programie Pytanie na Śniadanie na antenie TVP2. Halina Mlynkova wspólnie ze swoim partnerem, Marcinem Kindlą, który też jest muzykiem, oczekują na narodziny maluszka. Mlynkova jest już mamą niemal dorosłego syna Piotra. Nastolatek jest owocem małżeństwa z Łukaszem Nowickim. Mimo, że jej dzieci będzie dzieliła duża różnica wieku, Mlynkova jest bardzo szczęśliwa z powodu powiększenia się rodziny.

Instagram/halinamlynkova

Brzuszek rośnie

Halina Mlynkova rzadko publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Nie fanów fotografiami z okresu ciąży. Jednak ostatnio zamieściła zdjęcie, które dokładnie pokazuje jak piosenkarka wygląda w stanie błogosławionym. Widać, że brzuszek jest coraz większy. Poród jest coraz bliżej. 43-latka wygląda kwitnąco w ciąży. Widać, że ten stan wyjątkowo jej służy.

Instagram/halinamlynkova

W pracy

Przyszła mama nie zwalnia tempa. Cieszy się pracą i z radością oczekuje na narodziny maluszka. Halina Mlynkova napisała:

Wreszcie zaczynamy próby z muzykami 🎼, orkiestrą, w przyszłym tygodniu do studia i nagrywamy! Jaki to piękny, twórczy czas! A jeszcze większą radochę mam z tego, że ktoś mały towarzyszy mi w tych pięknych chwilach! Oj tak można żyć kochani!

Jak myślicie kiedy piosenkarka powita swoje drugie dziecko na świecie?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram, Facebook

Komentarze

Komentarze