Jak dojść do siebie PO ZERWANIU? Podpowiadamy!

Nikt nie czuje się dobrze po zerwaniu. Rozstanie zawsze jest powodem do smutku, niezależnie od przyczyny. Cierpimy, płaczemy i najchętniej schowałybyśmy się pod kołdrą i już stamtąd nie wychodziły. Jednak nie możemy całego życia spędzić na łóżku z kubełkiem lodów i paczką chusteczek. Czas ruszyć na przód. Tylko jak?

Oczyść szafy i szafki z fantów

Sentyment do pewnych przedmiotów i prezentów nie będzie pozwalał ci się ich pozbyć. Jednak otaczanie się takimi rzeczami tylko pogorszy twoje samopoczucie. Żeby zacząć od nowa, trzeba pozbyć się wszelkich śladów po byłym. Dzięki temu nastąpi nie tylko oczyszczenie emocjonalne, lecz również przestrzeni w mieszkaniu!

Może mały remont?

Skoro zrobiłyśmy już porządek, to może warto odświeżyć pokój? Nie muszą to być drastyczne zmiany koloru na ścianach, chociaż to też może sprawić, że poczujemy się jak w zupełnie innym miejscu. Wystarczy kupić parę nowych akcesoriów, na przykład poduszki, czy dywan. Albo pójść na łatwiznę i zmienić ustawienie mebli.

Wypad za miasto!

Jak lepiej przełamać rutynę niż właśnie wyjazdem? Weekend lub cały tydzień, w zależności od budżetu i możliwości. Spędzenie paru dni w innym miejscu pomoże nam spojrzeć na całą sytuację z innej perspektywy. Może dojdziemy do wniosku, że wcale nie było powodu do mazania się?

Zmiana wyglądu

Możesz iść się ostrzyc, przefarbować lub zrobić nowy makijaż. Wyjście na zakupy z przyjaciółką, która pomoże poszerzyć repertuar ubraniowy naszej szafy, również może się okazać pomocne. Nowy wygląd zwiększy twoją pewność siebie i uczucie niezależności.

Zafunduj sobie SPA!

Nie musi to być cały weekend wypełniony zabiegami. Wystarczy jedno popołudnie. Kojący masaż całego ciała, czy tylko nawet samej twarzy wystarczy, żeby odciąć się od myśli, które nas męczą. Po takim dopieszczeniu samej siebie zostanie przyjemne odświeżenie ciała i umysłu.

Czytaj też: Rozstanie nie musi kończyć się kłótnią! Zobacz, jak zakończyć związek Z KLASĄ

Źródło: Sheknows.com

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze