Kasia Cichopek poczuła już Wielkanoc ! Pochwaliła się świątecznym wystrojem domu !

Aktorka gotowa jest do Wielkiej Nocy. Nakryła stół i przygotowała już pierwszą świąteczną potrawą.

Popularna Kasia

Katarzyna Cichopek rozpoczęła swoją karierę aktorską już jako nastolatka. Zagrała w „M jak miłość” i w popularnym tasiemcu gra do dziś. Aktorka dorastała na oczach widzów. Zyskała popularność i uznanie. W „Tańcu z gwiazdami ” znalazła też miłość.

Zbudowała imperium

Popularność dała możliwość zbudowania Kasia Cichopek kilku biznesów i rozwijania swojej działalności. Produkuje biżuterię i perfumy. W czasach pandemii, gdy wiele celebrytów narzekało na brak pracy, ona sukcesywnie pomnażała swój majątek.

Świąteczny klimat

Zazwyczaj gwiazdy inspirują swoich fanów do wcześniejszych świątecznych przygotowań. Gwiazdy chętnie dzielą się świątecznymi przygotowaniami. Pokazują jak wygląda ich dom i co przygotowały na ten wyjątkowy czas. Kasia Cichopek już zadbała o nakrycie stołu i dekoracje. Na stole stoją biało-żółte kwiaty i oryginalne bibeloty. Aktorka pochwaliła się, że ugotowała wegański żurek. Cichopek tak uzasadniła swój wybór:

Nie lubię uczucia przejedzenia poświątecznego, już nie wspominając o procesie zrzucanie świątecznych zapasów tłuszczyku. Dlatego jeśli mam możliwość, to przygotowuję potrawy lekkie i zdrowe.

Pod postem rozgorzała dyskusja czy warto wprowadzać takie wegańskie dania. Kasia jest jednak otwarte na wszelkie kulinarne nowinki.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Kasia Cichopek/Facebook

Komentarze

Komentarze