Kobieta NIE posłuchała wróżki i WYGRAŁA FORTUNĘ!

Czy warto wierzyć w to, co mówią wróżki? Ta historia pokazuje, że nie!

Udała się do wróżki

Mieszkanka australijskiego stanu Nowa Południowa Walia wybrała się kilka lat temu do wróżki. Ta, niestety, przewidziała dla niej serię życiowych niepowodzeń i finansowych klęsk. Kobieta nie posłuchała słów wróżki i wygrała na loterii ponad 70 tysięcy dolarów australijskich – informuje portal UPI.

„Kilka lat temu wróżka postawiła mi układ tarota i powiedziała, że nigdy nic nie wygram. Od tamtej pory robię wszystko, aby udowodnić, że się myliła” – powiedziała kobieta, która chciała pozostać anonimowa.

Czytaj też: TYLE zarobiła Roksana Węgiel za występ Sylwestrowy! Nawet Martyniuk nie zarobił takich pieniędzy

Wygrała ponad 70 tysięcy dolarów

Szczęśliwa Australijka wygrała dwie nagrody w Lucky Lotteries Super Jackpot i wzbogaciła się o 71,3 tys. dolarów australijskich (ok. 50 tys. dolarów amerykańskich).

„Wygrałam prawdziwą fortunę, mimo iż wróżka przewidziała, że nigdy w życiu nie wygram nawet najmniejszej nagrody. To najlepsza wiadomość, jaką kiedykolwiek usłyszałam” – podsumowała uradowana kobieta.

Australijka planuje przeznaczyć wygraną kwotę na pomoc rodzinie i podróżowanie po świecie. Zapowiedziała, że dalej zamierza grać na loterii i wierzy, że uda jej się powtórzyć swoją wygraną!

Źródło: UPI

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze