MAKABRYCZNY FINAŁ ZABIEGU W SPA. Na kobiecie ZAPALIŁY SIĘ BANDAŻE

W salonie Spa doszło do wybuchu urządzenia do podgrzewania kamieniami.

33-letnia kobieta wybrała się do salonu spa, aby zregenerować siły i zaczerpnąć chwili relaksu. Niestety ta wizyta zakończyła się tragicznie.

 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w poniedziałek 22 lipca w stanie Nuevo León w Meksyku. Diana Ortiz chciała skorzystać z usług miejscowego salonu Norella Boutique. Kobieta zdecydowała się na masaż gorącymi kamieniami.

 

W momencie masażu leżała ona na łóżku i wtedy doszło do eksplozji podgrzewacza do kamieni. Zapaliły się bandaże, którymi była owinięta. Diana Ortiz trafiła do szpitala w stanie krytycznym. 90 procent ciała kobiety pokrywały dotkliwe poparzenia. Pomimo usilnych prób ratowania życia, pacjentka zmarła.

 

ZOBACZ TEŻ:ZOSTAWIŁA synków w PRZEDSZKOLU. DZIECI uległy SILNEMU POPARZENIU, a wychowawcy tłumaczą się, że… [SZOKUJĄCE VIDEO]

 

Policja bada okoliczności zdarzenia i jest prowadzone śledztwo. Dotychczas ustalono, że salon ten działał bez zezwolenia. Obiekt specjalizował się także w sprzedaży i wypożyczaniu sukni balowych. Został zamknięty na czas śledztwa, a jego właściciele nie chcą rozmawiać z mediami.

 

Źródło:popularne/Facebook

Komentarze

Komentarze