Meghan Markle jest w TRZECIEJ CIĄŻY?!

Czy rodzina Sussex’ów powiększy się? Jeden z tabloidów twierdzi, że tak właśnie będzie. Na dowód tego publikuje zdjęcie Meghan Markle.

Tylko dwoje dzieci?

Jakiś czas temu Meghan Markle i książę Harry poinformowali opinię publiczną, że chcą mieć jedynie dwoje dzieci. Dwa lata temu para powitała na świecie synka Archie’go. Książe Harry stwierdził, że nieduża rodzina uratuje środowisko naturalne. Niektórzy uważali też, że sowa księcia były przytykiem w stosunku do jego brata i licznego potomstwa. Tak było kiedyś. Jednak teraz informatorzy mediów twierdzą, że Sussex’owie zmienili zdanie i chcą mieć trzecie dziecko.

Dziecko w drodze

Tabloid New Idea opublikował zdjęcia Meghan Markle z lekko zaokrąglonym brzuszkiem. Informatorzy gazety twierdzą, że żona księcia jest w ciąży i za jakiś czas trzecia pociecha dołączy do swojego rodzeństwa, brata Archie’go i siostry Lilibet. Informator powiedział:

Harry i Meghan przeprowadzili wiele badań na ten temat. Czują, że mogą bardziej pozytywnie wnieść swój wkład w świat, wychowując inteligentne, poinformowane dzieci, które będą takie same w wieku dorosłym. Czują pozytywy, które przewyższają ryzyko dla klimatu.

screen New Idea

Szczęśliwa rodzinka

Meghan i książę Harry doskonale odnaleźli się w roli rodziców. Dzieci nadały sens ich związkowi. Tabloid donosi:

Harry jest najszczęśliwszy, kiedy jest ze swoimi dziećmi. Meghan nie może znieść tego, że to ostatni raz kiedy zobaczy go z noworodkiem. Odkąd Lili dołączyła do rodziny, Archie prosił o braciszka. I ani Meghan, ani Harry nie mogą mu odmówić!

Kiedy Sussex’owie oficjalnie przekażę informacje o powiększeniu rodziny? Na pewno zaskoczą wszystkich.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcie: screen New Idea

Facebook/ Meghan, Duchess of Sussex

 

Komentarze

Komentarze