„Mogłam dostrzec kawałek czaszki”! Ten 2-LATEK ledwo uszedł z życiem!

Do przerażającego zdarzenia doszło kilka dni temu w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. 2-letni chłopiec Sage Wilson wpadł pod samochód, który ciągnął go jeszcze przez 10 metrów. Całe zajście spowodowało zerwanie skóry na głowie dziecka i uszkodzeń jego ciała.

Sage Wilson przypadkowo wpadł pod koła Volkswagena Jetty, którego prowadził przyjaciel rodziny. 29-letnia mama chłopca pilnowała cały czas syna i innych bawiących się dzieci, jednak w pewnym momencie musiała wejść do domu, aby skorzystać z łazienki. W tym czasie doszło do tragedii. 2-latek został przeciągnięty przez samochód około 10 metrów. Matka, która usłyszała pisk dziecka, szybko wybiegła przed dom. Zauważyła, że skóra na głowie synka jest całkowicie zerwana, widać również część jego czaszki. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano śmigłowiec, który przetransportował dziecko do szpitala.

Wszędzie było pełno krwi, a skóra głowy była oderwana. Mogłam dostrzec kawałek czaszki(…)Uważam, że mogło być znacznie gorzej. To mały cud. Synek jest w świetnym humorze, mimo tego, co mu się przytrafiło. Nie rozumie, co się stało- powiedziała mama chłopca w rozmowie z dziennikarzami.

Aktualnie Sage jest już po 3 operacjacjach. Przeszczepiono mu także skóry głowy. Jego stan znacznie się poprawił.

Zobacz też: PRZEJMUJĄCE wydarzenie! W Bielsku-Białej POCHOWANO aż 360 DZIECI, które… (zdjęcia)

Źródło: www.independent.co.uk

Źródło zdjęcia: www.independent.co.uk

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze