POŻEGNAJ SIĘ Z CELLULITEM SKUTECZNIE! Ta metoda działa cuda

Wiele kobiet boryka się z cellulitem. Bańka chińska jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wykonywany regularnie masaż za jej pomocą pozwala wymodelować sylwetkę, a co najważniejsze pozbyć się skórki pomarańczowej, a wiec cellulitu.

Na czym polega masaż bańką chińską?

Masaż bańką chińską,  polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Przed rozpoczęciem zabiegu nacieramy skórę oliwką. Bańkę przesuwamy ku górze, na wybranej partii ciała, a mianowicie w miejscu, gdzie cellulit jest najbardziej widoczny. Specjalista w salonie masażu lub salonie kosmetycznym przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. Ruchy mogą być dowolne – góra, dół  lub koliste. Jeden seans trwa z reguły 15-30 minut. W przypadku większych partii ciała czas może się wydłużyć do 60min.

ZOBACZ TEŻMasz bolesne miesiączki? Ten naturalny sposób ukoi najgorsze dolegliwości

Masaż bańką chińską działa jak drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi oraz układ limfatyczny. Skóra staje się bardziej jędrna, a także poprawia się jej koloryt. Komórki stają się bardziej odżywione, co w konsekwencji wpływa na lepszy przepływ substancji odżywczych.

Komentarze

Komentarze