Rihanna jest w ciąży!

Po wielu miesiącach spekulacji okazało się, że plotki dotyczące ciąży słynnej piosenkarki okazały się być prawdą! Rihanna pokazała się publicznie z okazałym brzuszkiem, a jej zdjęcia obiegły już cały świat.

 

Rihanna to piosenkarka, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Zadebiutowała w 2005 roku, od tego czasu sprzedając 250 milionów krążków. W 2013 roku została okrzyknięta najczęściej słuchaną wokalistką na świecie. Swój majątek pomnaża nie tylko za sprawą muzyki, ale również dzięki prężnie działającym firmom. Jedna z nich zajmuje się produkcją odzieży, a druga to ciesząca się ogromną popularnością marka kosmetyczna.

 

Kim jest ojciec pierwszego dziecka Rihanny ?

Ukochanym Rihanny, z którym gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka jest ASAP Rocky. Zakochani zaczęli się spotkać w zeszłym roku. Wybranek 33-letniej Barbadoski jest znanym, amerykańskim raperem. To on jako pierwszy poinformował, że są parą. W wywiadzie dla magazynu GQ powiedział, że jest jego wielką miłością, z którą chce spędzić resztę życia:

 

Miłość mojego życia. Moja pani.

Myślę, że kiedy wiesz, że ona jest tą jedyną, czujesz się komfortowo, gdy wchodzisz w monogamię

 

Podczas tego samego wywiadu, powiedział również, że chciałby zostać ojcem:

 

Myślę, że byłbym niesamowitym tatą. Miałbym odlotowe dziecko. Bardzo.

 

W mediach już od dłuższego czasu pojawiały się informacje, o ciąży gwiazdy.  Jednak dopiero teraz zostały oficjalnie potwierdzone.

W weekend Rihanna i ASAP Rocky pokazali się w londyńskiej dzielnicy Harlem, w której raper się wychowywał. Paparazzi wykonali parze zdjęcia, na których widać już wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Para nie szczędziła sobie czułości, wyglądając na bardzo zakochaną.

 

Gratulujemy przyszłym rodzicom i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie!

 

https://www.instagram.com/people/

 

https://www.instagram.com/people/

 

https://www.instagram.com/people/

Komentarze

Komentarze