SAG AWARDS 2024. Jennifer Aniston znów jest w związku? Uwagę zwrócił TEN SZCZEGÓŁ

Jennifer Aniston, ikona Hollywood i wielka gwiazda „Przyjaciółek”, zawsze przyciąga uwagę mediów. Jej ostatnie publiczne wystąpienie na gali SAG Awards tylko to potwierdziło. Pojawiła się tam z imponującym pierścionkiem na palcu, co wzbudziło lawinę spekulacji na temat jej życia osobistego.

 

Gala SAG Awards, będąca preludium do nadchodzących Oscarów, zgromadziła wiele znanych twarzy z branży filmowej w Shrine Auditorium w Los Angeles. Na czerwonym dywanie błyszczały takie ikony jak Meryl Streep, Emma Stone, Margot Robbie, Anne Hathaway czy Selena Gomez. Jednak to Jennifer Aniston skupiła na sobie największą uwagę, dzięki swojej niezwykłej urodzie i eleganckiej stylizacji.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SAG Awards® (@sagawards)

 

55-letnia aktorka, nominowana do nagrody za rolę w serialu „The Morning Show”, pojawiła się na scenie w towarzystwie Bradleya Coopera, by uhonorować Barbrę Streisand. Jej srebrna sukienka z głębokim dekoltem i odważnym rozcięciem u dołu, w połączeniu z metalicznymi sandałkami i srebrną biżuterią, wzbudziła zachwyt i zainteresowanie nie tylko fanów, ale także mediów.

 

To jednak gigantyczny pierścionek, który błyszczał na jej palcu, zaczął plotki o możliwych zaręczynach aktorki. Aniston, nosząca go na serdecznym palcu lewej ręki, spotkała się z natychmiastowym zainteresowaniem prasy plotkarskiej, która nie omieszkała rozpocząć dyskusji na temat jej życia uczuciowego.

 

 

Choć sama Aniston nie skomentowała jeszcze tych spekulacji, media już szybko wzięły się za rozmyślanie na temat jej ewentualnego związku. Aktorka, która od wielu lat publicznie pozostaje singielką, niezmiennie budzi zainteresowanie swoim życiem osobistym, zwłaszcza po głośnych związkach z Bradem Pittem i Justinem Theroux.

 

Aniston i Pitt spędzili razem siedem lat, z czego niemal pięć jako małżeństwo, zanim rozeszli się w bolesnym rozwodzie. Aktorka poślubiła później Justina Therouxa, ale para rozstała się po kilku latach, pozostając w przyjacielskich relacjach.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SAG Awards® (@sagawards)

 

Mimo że Aniston wyrażała w przeszłości nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości, nie kryła też, że nie planuje kolejnego ślubu. Choćby w wywiadzie dla magazynu „Allure” w 2022 roku wyznała, że choć nie wyklucza nowego związku, nie marzy jej się trzeci ślub.

 

Tak więc, choć plotki o zaręczynach Jennifer Aniston mogą być gorącym tematem dla mediów, sama aktorka trzyma się z dala od publicznych spekulacji na temat swojego życia osobistego. Dla fanów pozostaje tylko czekać na ewentualne oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie tych plotek, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie na całym świecie.

 

Źródło: media

 

Sandra Kubicka pokazała „zdjęcie” syna. Zaskakujące tłumaczenie DLACZEGO?!

Komentarze

Komentarze