Czego nie powinno się jeść na randce? Podpowiadamy!

Istnieje wiele błędów żywnościowych, które popełniamy na randkach. Randka, zwłaszcza pierwsza, jest dla wielu z nas bardzo stresująca, ale często sami sprawiamy, że staje się ona jeszcze bardziej kłopotliwa.

Oto 5 pokarmów, których nigdy nie powinno się jeść na randce.

1. Szpinakowa zupa lub zielone smoothie

Większość kobiet liczy spożywane kalorie, nawet na pierwszej randce. Kiedy wybierają się do restauracji zamawiają szpinakowe smoothie, zupę lub sałatkę, nie zdając sobie sprawy, że te zdrowe i pyszne posiłki mogą zrujnować ich perłowo białe zęby.

2. Pesto

Pesto to szybki i łatwy sposób, aby dodać smaku do swojego ulubionego posiłku, ale potrawa ta powinna być spożywana w domu. Jest smaczne i zdrowe, ale spożywanie go na randce nie jest najlepszym pomysłem z uwagi na pozostające na zębach kawałki jedzenia i niezbyt przyjemny zapach.

Czytaj też: Błędy popełniane podczas RANDKI! Błąd numer 5 pojawia się NAGMINNIE i od razu PRZEKREŚLA SZANSĘ NA ZWIĄZEK!

3. Hamburger

Hamburgery zwykle są ogromne. Nie mieszczą się w naszych ustach i jest to prawie niemożliwe, aby zjeść je w elegancki sposób. Jeśli twój partner chce zamówić hamburgery, nie zapomnij używać noża i widelca.

4. Spaghetti

Spaghetti może wydawać się dobrą potrawą na randkę, ale zastanów się dwa razy zanim je zamówisz. Po pierwsze, może ono powodować wzdęcia i bóle brzucha. Poza tym, trudno jest zjeść ten posiłek z wdziękiem. Zdecyduj się na coś, co będzie łatwiejsze do zjedzenia.

5. Czosnek

Wiele restauracji używa czosnku jako wzmacniacza smaku, więc upewnij się, że potrawa, którą zamówisz nie zawiera czosnku. Czosnek jest bardzo smaczny i zdrowy, ale najlepiej jeść go w domu z uwagi na późniejszy przykry zapach z ust.

Podejmowanie trafnych wyborów żywieniowych sprawi, że na pewno spędzisz cały wieczór myśląc o swojej sympatii, zamiast martwić się o wzdęcia, nieprzyjemny zapach lub biegunkę.

Źródło: Womanitely.com

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze