Śmiertelnie NIEBEZPIECZNA ZABAWKA. Mama 3-latki OSTRZEGA

Kylie Craven kupiła 3-letniej córce Lydii popularną zabawkę. Nie spodziewała się, że może ona wyrządzić dziecku krzywdę. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Niebezpieczna zabawka
Kobieta kupiła córce zestaw do makijażu. Dziewczynka była nim zachwycona. Tata pomalował jej twarz przy użyciu szminki i cieni do powiek. Po pewnym czasie okazało się, że jej oczy stały się opuchnięte, a skóra pokryła się wysypką.

Dziewczynka miała gorączkę, jej ciało było bardzo gorące. Chociaż rodzice wykonywali chłodne okłady, jej stan się nie poprawiał.

Alergia
3-latka trafiła do szpitala. Lekarze stwierdzili silną reakcję alergiczną na substancje obecne w składzie kosmetyków do makijażu dla dzieci.

Przez kilka dnia dziewczynka nie mogła jeść ani pić. Miała pęcherze i rany wokół ust. Na szczęście po kilku dniach poczuła się lepiej i mogła wrócić do domu.

Ostrzeżenie
Rodzice 3-latki zdecydowali się opowiedzieć tę historię, aby przestrzec innych. Opublikowali tę informację w mediach społecznościowych.

Ta sytuacja otworzyła nam oczy i będziemy teraz bardziej ostrożni, jeśli chodzi o sprawdzanie składników i edukowanie się na temat tego, co jest dobre, a co złe, zanim dokonamy zakupu – napisała Kylie.


Zobacz też: NIEBEZPIECZNE zabawy. Przez przypadek MOŻESZ ZROBIĆ DZIECKU KRZYWDĘ

Źródło: kidspot.com.au
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze